2024-05-15

Polsat Hit Festiwal 2024: Zobacz kulisy powstawania spotu

Gwiazdy polskiej sceny muzycznej bawiły się świetnie! Praca na planie oficjalnego wideo imprezy była pełna radości i uśmiechu. To nagranie idealnie wprowadza w roztańczoną atmosferę Polsat Hit Festiwal 2024. Transmisje z Opery Leśnej w Sopocie w piątek 24 maja i w sobotę 25 maja w Polsacie.

Przedsmak niezapomnianej imprezy

Najlepsza muzyka i świetni artyści - to wszystko 24 i 25 maja na Polsat Hit Festiwal 2024. Na planie spotu, którym była oczywiście plaża, spotkali się między innymi Andrzej Piaseczny, Danzel, Dawid Kwiatkowski, Doda, Enej, Golec uOrkiestra, Majka Jeżowska, Roxie Węgiel i Smolasty. Wszyscy rozśpiewani i w imprezowych nastrojach. Nie może być inaczej, kiedy zwieńczeniem jest występ w tak wyjątkowym miejscu dla polskiej muzyki, jak Opera Leśna w Sopocie.

Co nas czeka podczas Polsat Hit Festiwal 2024?

24 i 25 maja w Sopocie nie zabraknie jubileuszy pełnych emocji i wzruszających duetów. Dla miłośników muzyki zaplanowano takie koncerty, jak „Crazy is my life. Złote 25 lat Golec uOrkiestra”, „Radiowy Przebój Roku”, „Chodź, przytul, przebacz. 30-tka Andrzeja Piasecznego”, „Debiutowali w Polsacie”, „Koncert Diamentowy”, „Najpiękniejsza w klasie. Majka Jeżowska” i „Wodecki Twist”.

@polsat Najlepsza muzyka i świetni artyści już 24 i 25 maja w Polsacie na POLSAT HIT FESTIWAL 🌊🏖️ Poczujcie już teraz klimat tej imprezy i obejrzyjcie backstage z planu spotu wizerunkowego 🙌🏻🎶🔥 #polsathitfestiwal #polsat #sopot #backstage #showbiz ♬ dźwięk oryginalny - polsat

Polsat Hit Festiwal 2024 w piątek 24 maja i sobotę 25 maja od godz. 20:00 w Polsacie.

Oficjalny profil POLSAT na Instagramie - @polsatofficial

Oficjalny profil POLSAT na TikToku - @polsat