2024-04-19

Dwie Adele Basi Kurdej-Szatan. Tak działa wehikuł czasu!

Uczestniczka serii „Najlepsi!” ponownie jako wielka diwa. Porównaj obie metamorfozy! Basia Kurdej-Szatan zaprezentowała po raz pierwszy postać Adele w finale 15. edycji programu. Zajęła wtedy drugie miejsce. Jak po latach wypada w roli Adele? Co powiedział o występie juror Robert Janowski? „Twoja Twarz Brzmi Znajomo” w piątek o godz. 20:05 w Polsacie.

Artystycznie wyzwolona
W każdym finale edycji najlepsza czwórka „Twoja Twarz Brzmi Znajomo” ma szansę wcielić się w wybranych przez siebie artystów. Jesienią 2021 roku singiel Adele „Easy On Me” szturmem wdarł się na listy przebojów. - Zaczarowała mnie ta piosenka. Produkcja zgodziła się na to, bym mogła ją wykonać, dlatego, że ona - mimo tego, że była nowiutka - od razu stała się przeogromnym hitem. W ciągu tygodnia sto dwadzieścia milionów odtworzeń na YouTube - tłumaczyła aktorka w rozmowie z POLSAT.PL po finale 15. edycji. - Mogłam dzięki niej oddać emocje i nacieszyć się wokalnie - dodała. To wykonanie zapewniło gwieździe zdobycie Srebrnej Twojej Twarzy.

Powtórzyć sukces
Ta sama Adele, ten sam utwór, ale inna referencja. W przeszłości Barbara Kurdej-Szatan przedstawiła wersję z teledysku, a tym razem to bardziej intymne wykonanie na żywo przed publicznością. Utwór „Easy On Me” to opowieść o głębokich przeżyciach piosenkarki, rozwodzie i ciężkich momentach w jej życiu. Czy zdaniem jurora Roberta Janowskiego i kolegi uczestniczki z 15. sezonu, udało się uchwycić wszystkie te emocje i szczegóły techniczne? - Teraz to już nie wiem, czy traktować cię jako aktorkę, czy wokalistkę. Nie wiem, jak wy to robicie. Było tyle niuansów wokalnych. Było pełnym głosem, półgłosem i falsecikiem. To jest kolejna dziesiątka. Baśka, jestem zachwycony! - mówił sędzia.

  

„Twoja Twarz Brzmi Znajomo” - sezon 20, zobacz odcinek 6:

Twoja Twarz Brzmi Znajomo w piątek o godz. 20:05 w Polsacie.

Oficjalny profil „Twoja Twarz Brzmi Znajomo” na Instagramie - @twojatwarzbrzmiznajomo