2024-04-18

Emilia Komarnicka-Klynstra: Powrót do show? Duża radość!

Aktorka o gościnnym duecie ze Stefano Terrazzino w „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”. Uczestniczka show w dwunastej edycji powróciła na scenę „Najlepszych”, by wspomóc tancerza w akcji „zaproś przyjaciela”. Co Emilia Komarnicka-Klynstra mówiła w wywiadzie wideo o ponownym udziale w produkcji? Nowe metamorfozy w piątek o godz. 20:05 w Polsacie.

Jednorazowa okazja
Emilia Komarnicka-Klynstra przyznała szczerze, że jest zadowolona z występu w jubileuszowym odcinku „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”. Aktorka i Stefano Terrazzino zaprezentowali przebój „Échame La Culpa” z 2018 roku. W oryginale śpiewają go Demi Lovato i Luisa Fonsi. - To rzeczywiście jest duża radość i ekscytacja. Myślę, że to dlatego, że jestem gościnnie, w jednym odcinku, więc to rządzi się całkiem innymi prawami niż ten powrót na cały program, który mają wszyscy uczestnicy tej edycji - tłumaczyła w rozmowie z POLSAT.PL.

Człowiek o wielu talentach
Aktorka chwaliła szeroki wachlarz umiejętności „Najlepszego”. - Stefano to jest po prostu człowiek renesansu. To jest multi talent i myślę, że jeszcze o wielu talentach, jakie ma, nie wiadomo - mówiła. - Na pewno to jest ta organika, czyli połączenie czucia ciała, postaci, wchodzenia w rolę. Jestem pod ogromnym wrażeniem jego talentu, kameleona, tej umiejętności przeobrażania się. Aktorstwo nie jest przecież jego pierwszym zawodem, a razem pracujemy właśnie przy spektaklu teatralnym, więc jestem pod ogromnym wrażeniem właśnie aktorskiego talentu Stefa - zakończyła gwiazda.

  

Twoja Twarz Brzmi Znajomo w piątek o godz. 20:05 w Polsacie.

Oficjalny profil „Twoja Twarz Brzmi Znajomo” na Instagramie - @twojatwarzbrzmiznajomo