2021-11-12

Złota i Srebrna Twoja Twarz. Zobacz wideo z najlepszymi!

Robert Janowski i Basia Kurdej-Szatan po finale „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”. Uczestnicy, którzy zajęli najwyższe miejsca i zdobyli najcenniejsze nagrody w rozmowie z Polsat Go i POLSAT.PL opowiedzieli o swoich finałowych rolach, a także wspominali co działo się jesienią 2021 roku w programie. Jak zapamiętają udział w show Polsatu i które metamorfozy ich zdaniem przejdą do historii i staną się wizytówką 15. edycji?

Oglądaj Twoja Twarz Brzmi Znajomo online na polsatboxgo.pl.

Blues w sercu
Robert Janowski na swoją ostatnią kreację wybrał Erica Claptona. - Po tych dziewięciu odcinkach już się niczego nie bałem, że rzucanie się ze statku na głęboką wodę to nic takiego - żartował uczestnik, który perfekcyjnie odtworzył nagranie z serii MTV Unplugged z piosenką „Layla”. - Uwielbiam bluesa. Pomyślałem, że nigdzie indziej już tego nie zrobię. To była ostatnia szansa. Ale to nie było łatwe zadanie, bo facet jest gitarzystą, a nie wokalistą - dodał zwycięzca 15. edycji „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”.

Triumf i wielkie emocje
Znany prezenter telewizyjny nie krył zadowolenia z wygranej. - Każdy, kto znajduje się na podium, musi czuć się zadowolony i szczęśliwy, że doszedł tak daleko - przyznał. Pochylił się także nad tym, co jego zdaniem było najważniejsze w show podczas występów i przygotowania kolejnych metamorfoz. - Ten program nie jest o śpiewaniu. Adam Zdrójkowski nie śpiewał i jest na trzecim miejscu. Ten program to progres, także emocjalny - wyjawił.

Hit sprzed kilku tygodni
W ostatnim odcinku Basia Kurdej-Szatan zdecydowała się przeobrazić w Adele. Wybrała utwór, który dopiero co trafił do obiegu, czyli „Easy on Me”. - Zaczarowała mnie ta piosenka. Produkcja zgodziła się na to bym mogła ją wykonać, dlatego, że ona - mimo tego, że była nowiutka - od razu stała się przeogromnym hitem. W ciągu tygodnia sto dwadzieścia milionów odtworzeń na YouTube - tłumaczyła aktorka. - Mogłam dzięki niej oddać emocje i nacieszyć się wokalnie - wyznała.

Dać widzom to, co nieznane
„Twoja Twarz Brzmi Znajomo” pozwala uczestnikom na pokazanie się szerszej publiczności z zupełnie innej strony. - Ja od dziecka śpiewałam, a o aktorstwie pomyślałam dopiero później - powiedziała Basia Kurdej-Szatan, po czym dodała: - Ludzie niewiele wiedzą, jacy my jesteśmy, jakimi jesteśmy artystami, jakie rzeczy robimy na scenie, więc fajnie, że mogliśmy być w programie i spełnić się artystycznie - zakończyła.

„Twoja Twarz Brzmi Znajomo” - edycja 15, zobacz odcinek 10, finał:

Oficjalny profil „Twoja Twarz Brzmi Znajomo” na Instagramie - @twojatwarzbrzmiznajomo