2020-05-12

Joanna Jędrzejczyk na live czacie. O planach i... tańcu

0

Czy popularna zawodniczka MMA chciałaby wziąć udział w „Dancing with the Stars”? Od poniedziałku do soboty na naszych kanałach społecznościowych live czaty z ulubionymi bohaterami produkcji Polsatu, którzy chętnie dzielą się wieloma osobistymi historiami i przemyśleniami. Co Joanna Jędrzejczyk zdradziła w rozmowie z Pauliną Sykut-Jeżyną?

- Wielokrotnie pytałam cię o „Taniec z Gwiazdami”. Czy zadeklarowałabyś się? Weźmiesz w końcu udział w programie? - spytała Paulina Sykut-Jeżyna.
- No tak, czemu nie? Jak rzucę się w wir, to tańczę w domowych pieleszach. Spróbuję z chęcią. Cały czas to się przekłada, ale zadzwońcie do mojego menedżera, dogadamy się - stwierdziła z uśmiechem Joanna Jędrzejczyk, która odwiedziła program podczas setnego odcinka na zaproszenie Sandry Kubickiej.

Kwestia udziału zawodniczki MMA w tanecznym show był tylko jednym z wielu poruszonych podczas rozmowy tematów. Joanna Jędrzejczyk opowiedziała między innymi o swoim obecnie napiętym grafiku, który poza treningami uwzględnia naukę języka angielskiego i gry na pianinie. - Ja mam ten tydzień ułożony od deski do deski. Powinniśmy działać. Nie ma wymówki, że COVID, tylko lecimy - zachęciła widzów live czatu.

Pierwsza polska mistrzyni federacji UFC zdradziła także wiele swoich planów na przyszłość, które zakładają na przykład założenie fundacji, która wspierałaby młodzież.

Zobacz cały zapis czatu:

Zapraszamy na live czaty od poniedziałku do soboty o godz. 18:00 na naszym Facebooku i Instagramie.

Komentarze