2020-05-02

Antoni Królikowski na live czacie: Planowałem film z tatą...

Aktor, syn Pawła Królikowskiego wspominał ostatnie chwile spędzone z ojcem. Od poniedziałku do soboty na naszych kanałach społecznościowych live czaty z ulubionymi bohaterami produkcji Polsatu, którzy chętnie dzielą się wieloma osobistymi historiami i przemyśleniami. O czym Antek Królikowski opowiedział w rozmowie z Mileną Suszyńską?

- Wspominam tę pracę w specyficzny sposób - aktor nawiązał do roli w serialu „W rytmie serca”, gdzie jako Karol Horosiewicz miał okazję występować razem z ojcem, który zagrał Bogusława Horosiewicza. - Mając świadomość tego, że tata ma problemy ze zdrowiem, wiedziałem, że to jest świetny pomysł, żeby z nim jeszcze podziałać. Tata starał się do ostatnich swoich dni... Ucieszył się, że będziemy mogli razem popracować - wyznał Antoni Królikowski. - Trochę to za krótko trwało. Wątek miał być inny, ale taty już w pewnym momencie nie mogło być na planie. Udało się to jednak w jakiś sposób dokończyć - dodał.

Syn Pawła Królikowskiego w 2010 roku wyreżyserował 30-minutową etiudę „Noc życia”, w której m.in. zagrali jego rodzice. Podczas rozmowy zdradził, że chciał zrealizować większą produkcję z ich udziałem. - Nie zdążyłem. To jest dla mnie duży ból... - przyznał Antoni Królikowski. Co jeszcze opowiedział o tacie oraz czasie spędzanym w trakcie epidemii koronawirusa?

Zobacz zapis całego czatu:

Zapraszamy na live czaty od poniedziałku do soboty o godz. 18:00 na naszym Facebooku i Instagramie.