2020-05-08

Rafał Maserak na live czacie. Młody tatuś tańczy z synem!

0

Jak uczestnik „Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami” radzi sobie w roli ojca? Od poniedziałku do soboty na naszych kanałach społecznościowych live czaty z ulubionymi bohaterami produkcji Polsatu, którzy chętnie dzielą się wieloma osobistymi historiami i przemyśleniami. Na jakie pytania odpowiadał Rafał Maserak podczas spotkania z Damianem Kordasem?

Jak się okazuje, izolacja w trakcie pandemii może mieć także dobre strony. Rafał Maserak niedawno został ojcem małego Leonarda, więc wykorzystuje kwarantannę, żeby doskonalić się w roli tatusia. - Bardzo się z tego powodu cieszę, bo mogę spędzać mnóstwo czasu z synem. Uśmiecham się do niego, gugam, on już reaguje, powtarza. To jest rewelacyjne. Cudowne! - podzielił się radością z fanami. Czy brakuje mu tańca? - Robię to w domu! Również z synem - dodał i zaprezentował kilka kroków.

Zobacz cały zapis czatu:

W trakcie spotkania z Damianem Kordasem nie mogło zabraknąć wspólnego gotowania. Panowie przygotowali szparagi w sosie holenderskim. - Jesteś najlepszym tancerzem wśród kucharzy - docenił triumfatora 10. edycji Rafał Maserak. A to przepis na danie odcinka:

Zapraszamy na live czaty od poniedziałku do soboty o godz. 18:00 na naszym Facebooku i Instagramie.

Komentarze