2020-05-05

Igor Herbut na live czacie. „The Four” i wymarzona przyjaźń

0

Artysta opowiedział o tym, co w jego życiu zmienił muzyczny program Polsatu. Od poniedziałku do soboty na naszych kanałach społecznościowych live czaty z ulubionymi bohaterami produkcji Polsatu, którzy chętnie dzielą się wieloma osobistymi historiami i przemyśleniami. Co muzyk Igor Herbut zdradził w rozmowie z Pauliną Sykut-Jeżyną?

Paulina Sykut-Jeżyna i Igor Herbut poznali się jesienią 2011 roku przy okazji programu „Tylko Muzyka. Must be the music”, który stał się dla niego trampoliną do kariery. Wiosną 2020 roku został jednym z członków jury nowego muzycznego show „The Four. Bitwa o sławę”.

- Dzięki temu programowi możesz pracować z Kubą Badachem. Podobno jesteś jego wielkim fanem - spytała
- Tak, na maksa. To jest świetne. Pracuj tak, żeby twoi idole zostali twoimi rywalami - to jest pierwszy punkt. A później, żeby zostali twoimi kolegami (śmiech). Nigdy nie byliśmy rywalami, a zostaliśmy kumplami. To jest niesamowite. Kiedy miałem siedemnaście czy osiemnaście lat kupiłem od konika bilet na Poluzjantów i później jakimś dziwnym trafem po koncercie wbiłem się na backstage i zrobiłem sobie z nim zdjęcie. Teraz możemy dzwonić do siebie, spotykać się, ostatnio na odległość - opowiedział artysta.

Zobacz cały zapis czatu:

Zapraszamy na live czaty od poniedziałku do soboty o godz. 18:00 na naszym Facebooku i Instagramie.

Komentarze
© Polsat 2020