2020-05-20

Cleo na live czacie. Magiczny festiwal w Sopocie i nowe płyty

0

Piosenkarka rozmawiała z Karoliną Gilon między innymi o występach w Operze Leśnej. Od poniedziałku do soboty na naszych kanałach społecznościowych live czaty z ulubionymi bohaterami produkcji Polsatu, którzy chętnie dzielą się wieloma osobistymi historiami i przemyśleniami. Cleo zdradziła swoje plany na przyszłość, a także odpowiedziała na wiele pytań jej fanów.

Piosenkarka, która wielokrotnie gościła na Polsat SuperHit Festiwal, uwielbia występy na sopockiej scenie. - To jest dla mnie zawsze ogromne przeżycie. Tam jest magia. Jeżeli jeszcze tam was nie było, to serdecznie zachęcam. Tego się po prostu nie da opisać słowami. Taki duch siedzi w tym sopockim amfiteatrze. Ja się cieszę z każdej chwili tam spędzonej. Wiąże się to ze stresem, ale mimo wszystko kiedy się już wychodzi na scenę i słyszy się brawa i  okrzyki, to daje to takiego „kopa” i niesamowitą energię. Jestem uzależniona wręcz od występowania w Sopocie - wyznała.

Czym artystka zajmuje się w czasie pandemii? - Zamknęłam się na cztery spusty i zaczęłam pisać piosenki. Mam czas, żeby skończyć dwie równoległe płyty: taką nowoczesną i oldschoolową, bo już obiecuje to moim fanom od bardzo dawna. Teraz kiedy nie jestem w trasie, mogłam na spokojnie dokończyć wszystkie utwory. Jestem praktycznie na finiszu - zdradziła.

Cleo w trakcie rozmowy z Karoliną Gilon opowiedziała także o ulubionych programach Polsatu, przygodzie w „Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami”, a także o swoich sposobach na ekologiczny tryb życia.

Zobacz cały zapis czatu:

Zapraszamy na live czaty od poniedziałku do soboty o godz. 18:00 na naszym Facebooku i Instagramie.

Komentarze
© Polsat 2020