2020-05-19

Agnieszka Hyży na live czacie. O miłości spotkanej w Sopocie

0

Popularna prezenterka przybliżyła zakulisowe historie z Opery Leśnej. Od poniedziałku do soboty na naszych kanałach społecznościowych live czaty z ulubionymi bohaterami produkcji Polsatu, którzy chętnie dzielą się wieloma osobistymi historiami i przemyśleniami. Agnieszka Hyży i Paulina Sykut-Jeżyna mają wiele wspomnień związanych z Sopotem. O których opowiedziały widzom?

Od kilku lat koniec maja nierozerwalnie łączy się dla nich z prowadzeniem koncertów na Polsat SuperHit Festiwal. Agnieszka Hyży postrzega Sopot jako szczególne miejsce, ponieważ właśnie tam poznała swojego męża, Grzegorza.

- Robiłam ostatnio porządki w domu i znalazłam nasze pierwsze wspólne zdjęcie, które zrobił Darek Maciborek w momencie, kiedy Grzegorz przyszedł mnie odwiedzić w garderobie. Darek również tam był, bo przegadywaliśmy coś przed wyjściem na scenę. Pamiętam, że rozmawialiśmy na kanapie i nigdy nie zapomnę, jak on wtedy powiedział: - Jaka z was byłaby piękna para. Nawet ostatnio postawiłam tę fotografię w salonie i powiedziałam do Grześka: - Zobacz, to nasze pierwsze wspólne zdjęcie, które zostało zrobione w Sopocie - zdradziła znana dziennikarka i prezenterka.

W trakcie rozmowy nie brakowało innych zakulisowych historii i wspomnień związanych z Operą Leśną. O czym jeszcze opowiedziały Agnieszka Hyży i Paulina Sykut-Jeżyna?

Zobacz cały zapis czatu:

Zapraszamy na live czaty od poniedziałku do soboty o godz. 18:00 na naszym Facebooku i Instagramie.

Komentarze
© Polsat 2020