2020-05-24

Grzegorz Skawiński na live czacie. O nowej płycie i Sopocie

0

Lider zespołu Kombii już czeka na festiwal Polsatu w 2021 roku. Dlaczego? Od poniedziałku do soboty na naszych kanałach społecznościowych live czaty z ulubionymi bohaterami produkcji Polsatu, którzy chętnie dzielą się wieloma osobistymi historiami i przemyśleniami. Co Grzegorz Skawiński zdradził w rozmowie z Maciejem Dowborem?

Grzegorz Skawiński wielokrotnie występował na polsatowskich festiwalach w Sopocie. Gitarzysta i lider formacji Kombii nie ukrywa, że w 2021 roku chciałby znów wystąpić na deskach Opery Leśnej. - Mam nadzieję, że w przyszłym roku, jak festiwal będzie się odbywał normalnie, to z naszymi nowymi utworami pojawimy się u was. Jak najchętniej zresztą. Muszę powiedzieć, że bardzo przyczyniliście się do kariery naszego nowego Kombii. Przecież swego czasu wygraliśmy TOPtrendy - przypomniał edycję z 2006 roku.

Jego zespół szykuje się do wydania nowego singla, a następnie będzie kończył prace nad nową płytą. - Pracujemy nad nią od długiego czasu. Postanowiliśmy się nie spieszyć i wydać ją w takim kształcie, jaki będzie nam pasował. Płyta ukaże się na pewno w 2020 roku. Muzycznie będzie to mieszanina czegoś zupełnie nowego i tego Kombii, jakie wszyscy znają. Mam takie wrażenie, że w tej chwili nie boimy się żadnego wyzwania. Mamy fajną energię i wspaniały skład muzyków - podkreślił artysta.

O czym jeszcze Grzegorz Skawiński rozmawiał z Maciejem Dowborem?

Zobacz cały zapis czatu:

Zapraszamy na live czaty od poniedziałku do soboty o godz. 18:00 na naszym Facebooku i Instagramie.

Komentarze
© Polsat 2020