2020-05-21

Michał Koterski na live czacie. Szalone momenty w Sopocie

0

Popularny aktor o scenicznych przygodach podczas festiwali w Operze Leśnej. Od poniedziałku do soboty na naszych kanałach społecznościowych live czaty z ulubionymi bohaterami produkcji Polsatu, którzy chętnie dzielą się wieloma osobistymi historiami i przemyśleniami. O czym Michał Koterski opowiadał w rozmowie z Damianem Kordasem?

Znany między innymi z serialu „Pierwsza miłość” aktor podczas live czatu przyznał, że ma w zanadrzu wiele ciekawych historii, które dotyczą Sopot TOPtrendy Festiwal, na którym występował w roli prowadzącego. Jak wyglądał jego debiut? - Wymyśliłem, że na początku będę śpiewał „Niech żyje wolność”. To bym mój pomysł genialny. Nie wiem, co mi wpadło do głowy. Więc wchodzę na scenę w takim wielkim sombrero. Pamiętam, że jeden z projektantów mi je dał i chyba do dzisiaj mnie przeklina, bo ono było warte kilkanaście tysięcy złotych. Kończę śpiewać i w tych emocjach biorę to sombrero i rzucam w publiczność. I nagle słyszę na słuchawce w uchu: - Nieee! Szukajcie tego sombrero! Ale ludzie po prostu oszaleli - zdradził w rozmowie z Damianem Kordasem.

Michał Koterski w trakcie wspólnego gotowania przypomniał także kaskaderski popis, który zaplanował do piosenki zespołu Wilki ze słowami „Lecę, bo chcę”. Jak go wspomina?

Zobacz cały zapis czatu:

Zapraszamy na live czaty od poniedziałku do soboty o godz. 18:00 na naszym Facebooku i Instagramie.

Komentarze
© Polsat 2020