2020-05-22

Beata Kozidrak na live czacie: Tęsknię za publicznością

0

Wyjątkowa artystka zdradziła, jakie ma przemyślenia związane z pandemią. Od poniedziałku do soboty na naszych kanałach społecznościowych live czaty z ulubionymi bohaterami produkcji Polsatu, którzy chętnie dzielą się wieloma osobistymi historiami. O czym jeszcze opowiedziała Krzysztofowi Ibiszowi, także w związku z Polsat Festiwalem w Sopocie emitowanym 23 i 24 maja na antenie stacji?

- Na początku był szok i strach - przyznała Beata Kozidrak. - Oglądałam programy informacyjne i naprawdę czułam lęk. Wiedziałam, że kiedy się skończy epidemia, to odmrożenie showbiznesu będzie na samym końcu. To mnie bardzo przytłoczyło. Ta niemoc, że tak długo będę czekać na spotkanie z publicznością - dodała. - Miałam w ostatnich latach dużo pracy, dużo koncertów, projektów muzycznych i miało być sporo także w tym roku. Nie chciałabym tego zgubić. Zobaczylibyście Beatę w innych odsłonach - ujawniła.

Ceniona i doświadczona piosenkarka przyznała również, że jej nietuzinkowy wokal przez całą karierę okazał się niemal niezawodny. - Jest moim darem! Idę na żywioł. Naprawdę tylko kilka razy nie byłam w stanie zaśpiewać - powiedziała, zapytana przez Krzysztofa Ibisza, jak dba o głos. - „Co mi Panie dasz”. Dał Ci głos! - nawiązał prezenter do tytułu znanego przeboju grupy Bajm i wspomniał także o tekstach utworów, z których słynie Beata Kozidrak. Kilka z najlepszych w sobotę 23 maja w Polsacie od godz. 20:00.

Zobacz cały zapis czatu:

Zapraszamy na live czaty od poniedziałku do soboty o godz. 18:00 na naszym Facebooku i Instagramie.

Komentarze
© Polsat 2020