2020-05-07

Julia Wieniawa na live czacie. Co ją łączy z Krzysztofem Ibiszem?

Popularna aktorka i prezenter Polsatu odkryli, jak wiele mają ze sobą wspólnego. Od poniedziałku do soboty na naszych kanałach społecznościowych live czaty z ulubionymi bohaterami produkcji Polsatu, którzy chętnie dzielą się wieloma osobistymi historiami i przemyśleniami. O czym rozmawiali Julia Wieniawa i Krzysztof Ibisz?

Oboje są punktualnymi profesjonalistami, których łączy nie tylko Telewizja POLSAT i 11. edycja „Tańca z Gwiazdami”, w której on jest prowadzącym, a ona uczestniczką. Kochają psy i aktywność fizyczną, czytają książki o podobnej tematyce, praktykują jogę i medytują, a jak się okazało... nawet w kuchni używają takich samych produktów. - Normalnie nie mogę! Zobacz, jak jesteśmy podobni! - stwierdził gospodarz środowej rozmowy w mediach społecznościowych. - Jesteś moją bratnią duszą - powiedziała. - Czemu tak późno się urodziłam?! - dodała z uśmiechem aktorka.

Wspólnych tematów było jeszcze więcej, dzięki czemu wirtualne spotkanie było niezwykle interesujące. O czym jeszcze Krzysztof Ibisz rozmawiał z gwiazdą serialu „Zawsze warto”.

Zobacz cały zapis czatu:

Zapraszamy na live czaty od poniedziałku do soboty o godz. 18:00 na naszym Facebooku i Instagramie.