2020-04-20

Live czaty z gwiazdami Polsatu! #wszystkobędziedobrze

Dziękujemy, że tak licznie byliście z nami. Oto zbiór naszych inspirujących rozmów. Przez ponad dwa miesiące na Instagramie i Facebooku Polsatu gościliśmy wielu wspaniałych artystów. Live czaty prowadzili Paulina Sykut-Jeżyna (poniedziałek), Karolina Gilon (wtorek), Krzysztof Ibisz (środa), Damian Kordas (czwartek), Milena Suszyńska (piątek) oraz Maciej Dowbor (sobota). #wszystkobędziedobrze

Rozmowy na żywo dotyczyły różnorodnych tematów: życia w czasie pandemii koronawirusa, ich pasji, podróży, gotowania, telewizji, muzyki i aktorstwa. W ich trakcie była możliwa interakcja i zadawanie naszym gościom pytań.

W środę 1 lipca zaproszenie Krzysztofa Ibisza przyjęła sanah, utalentowana wokalistka, której utwory podbiły listy przebojów.

We wtorek 30 czerwca gościem Karoliny Gilon była Oliwia Miśkiewicz - modelka, aktorka i finalistka pierwszej edycji „Love Island. Wyspa miłości”.

W poniedziałek 29 czerwca Paulina Sykut-Jeżyna rozmawiała z Piotrem Kupichą, wokalistą zespołu Feel, jednej z gwiazd koncertu „Gramy dla Śląska.”

W sobotę 27 czerwca Maciej Dowbor spotkał się wirtualnie z wokalistką Anną Wyszkoni.

W piątek 26 czerwca Milena Suszyńska rozmawiała z gwiazdą polskiego kabaretu Katarzyną Pakosińską.

W czwartek 25 czerwca Damian Kordas gościł Nicole Bogdanowicz, jedną z gwiazd serialu „Przyjaciółki” i 11.edycji show „Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami”.

 

W środę 24 czerwca Krzysztof Ibisz zaprosił do rozmowy braci Golców, twórców zespołu Golec uOrkiestra.

We wtorek 23 czerwca gośćmi Pauliny Sykut-Jeżyny byli gwiazdor rock-polo i autor hitu „Miłość w Zakopanem” Sławomir oraz jego żona Kajra.

W poniedziałek 22 czerwca Karolina Gilon wspominała z Mariettą Fiedor pierwszą edycję „Love Island. Wyspa miłości”.

„Kowalscy kontra Kowalscy”

W sobotę 20 czerwca Maciej Dowbor miał okazję do pogawędki z aktorem Piotrem Adamczykiem, jednym z głównych bohaterów nowego serialu Polsatu - „Kowalscy kontra Kowalscy”.

W piątek 19 czerwca odbyło się wyjątkowe spotkanie mistrza dziesiątej edycji „Tańca z Gwiazdami” ze zdobywczynią Kryształowej Kuli w ósmej edycji show, czyli dziennikarką Beatą Tadlą.

W czwartek 18 czerwca gościem Mileny Suszyńskiej była Elżbieta Romanowska, aktorka znana m.in. z seriali „Pierwsza miłość” oraz „W rytmie serca”, współprowadząca Festiwal Weselnych Przebojów w Polsacie.

W środę 17 czerwca Krzysztof Ibisz rozmawiał z Natalią Szroeder, piosenkarką i zwyciężczynią 7. edycji „Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami”, uczestniczką 4. edycji „Twoja Twarz Brzmi Znajomo” i prowadzącą „The Four. Bitwa o sławę”.

We wtorek 16 czerwca zaproszenie od Karoliny Gilon przyjęła blogerka i influencerka Maffashion.

W poniedziałek 15 czerwca gościem Pauliny Sykut-Jeżyny była Sandra Kubicka, uczestniczka 10. edycji „Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami”.

W piątek 12 czerwca naszym celem była „Love Island. Wyspa miłości”, a prowadząca Karolina Gilon i uczestniczka pierwszej edycji programu - Monika Kozakiewicz, miały doskonałą okazję do wspomnień.

W czwartek 11 czerwca z Damianem Kordasem spotkała się Edyta Herbuś, aktorka znana m.in. z serialu „Pierwsza miłość”, tancerka i prezenterka telewizyjna.

W środę 10 czerwca Krzysztof Ibisz rozmawiał z Anetą Zając, gwiazdą serialu „Pierwsza miłość” i zwyciężczynią pierwszej edycji „Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami”.

We wtorek 9 czerwca zaproszenie Mileny Suszyńskiej przyjęła Weronika Rosati, gwiazda serialu „Zawsze warto”.

W poniedziałek 8 czerwca gościem Pauliny Sykut-Jeżyny była Kasia Dziurska, trenerka i instruktorka fitness, finalistka 8. edycji „Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami”.

W sobotę 6 czerwca odbyło się wyjątkowe spotkanie syna z mamą, czyli Maciej Dowbor i Katarzyna Dowbor.

W piątek 5 czerwca na rozmowę online z Mileną Suszyńską umówił się Paweł Domagała, aktor i piosenkarz.

W czwartek 4 czerwca Damian Kordas spędził czas ze znakomitą tancerką Janją Lesar. Jednym z tematów był oczywiście program „Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami”, w którym para sięgnęła po Kryształową Kulę w 10. edycji.

W środę 3 czerwca gościem Krzysztofa Ibisza był Michał Wiśniewski, muzyk i uczestnik wielu polsatowskich festiwali.

We wtorek 2 czerwca Paulina-Sykut Jeżyna wirtualnie spotkała się z Joanną Koroniewską, aktorką i prezenterką telewizyjną, a prywatnie żoną Macieja Dowbora.

W poniedziałek 1 czerwca, z okazji Dnia Dziecka, Karolina Gilon rozmawiała z Maksem Balcerowskim, aktorem seriali „W rytmie serca”, „Zawsze warto” i „Domowe rozgrywki”.

W sobotę 30 maja gościem Macieja Dowbora był Sylwester Wilk, uczestnik „Ninja Warrior Polska” oraz 11. edycji „Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami”.

W piątek 29 maja zaproszenie od Mileny Suszyńskiej przyjęła Małgorzata Socha, aktorka znana m.in. z serialu „Przyjaciółki”.

W czwartek 28 maja Damian Kordas spędził czas z Angeliką Muchą, blogerką znaną jako Littlemooonster96, uczestniczką 8. edycji „Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami”.

W środę 27 maja gościem Krzysztofa Ibisza była Anita Sokołowska, gwiazda serialu „Przyjaciółki”.

We wtorek 26 maja Karolina Gilon rozmawiała z Sylwią Madeńską, zwyciężczynią pierwszej edycji reality show „Love Island. Wyspa miłości” i uczestniczką 11. edycji „Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami”.

W poniedziałek 25 maja gośćmi Pauliny Sykut-Jeżyny byli Jan i Lenka Klimentowie, tancerze „Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami”.

W sobotę 23 maja Maciej Dowbor wirtualnie spotkał się z Grzegorzem Skawińskim, legendą polskiej sceny muzycznej i liderem grupy Kombii.

W piątek 22 maja Milena Suszyńska rozmawiała z Robertem Górskim, twórcą kabaretowym.

W czwartek 21 maja gościem live czatu była Beata Kozidrak, jedna z gwiazd pierwszego, sobotniego dnia Polsat Festiwal.

W środę 20 maja Damian Kordas wirtualnie spotkał się z Michałem Koterskim, aktorem serialu „Pierwsza miłość”.

We wtorek 19 maja Karolina Gilon, prowadząca program „Love Island. Wyspa miłości”, rozmawiała z wyjątkową artystką Cleo.

W poniedziałek 18 maja doszło do wirtualnego spotkania Pauliny Sykut-Jeżyny i Agnieszki Hyży, dwóch dziennikarek i prezenterek, które poprowadziły wiele festiwalowych koncertów w Sopocie.

W sobotę 16 maja gościem Macieja Dowbora był włoski tancerz Stefano Terrazzino, dwukrotny triumfator „Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami” oraz zwycięzca 3. edycji programu „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”.

W piątek 15 maja Milena Suszyńska umówiła się na rozmowę z Beatą Ścibakówną, aktorką znaną m.in. z seriali „W rytmie serca” oraz „Zawsze warto”.

W czwartek 14 maja gościem Damiana Kordasa była Ewa Wachowicz, gospodyni programu „Ewa gotuje”.

W środę 13 maja Krzysztof Ibisz rozmawiał z legendarną piosenkarką Marylą Rodowicz.

We wtorek 12 maja gościem Karoliny Gilon, prowadzącej program „Love Island. Wyspa miłości” była Reni Jusis, piosenkarka i uczestniczka 10. edycji „Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami”.

W poniedziałek 11 maja Paulina Sykut-Jeżyna rozmawiała z Joanną Jędrzejczyk, zawodniczką MMA i pierwszą polską mistrzynią federacji UFC, a także mistrzynią Europy i świata w boksie tajskim.

W sobotę 9 maja gościem Macieja Dowbora była Małgorzata Walewska - światowej sławy mezzosopranistka oraz jurorka „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”.

W piątek 8 maja zaproszenie do rozmowy z Mileną Suszyńską przyjęła Barbara Kurdej-Szatan, aktorka znana m.in. z serialu „W rytmie serca”.

W czwartek 7 maja gościem Damiana Kordasa był Rafał Maserak - jeden z najbardziej popularnych i uzdolnionych tancerzy w Polsce, wielokrotny uczestnik programu „Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami”.

W środę 6 maja gościem Krzysztofa Ibisza była Julia Wieniawa, gwiazda serialu  „Zawsze warto”.

We wtorek 5 maja Karolina Gilon, prowadząca program „Love Island. Wyspa miłości” rozmawiała z Anią Karwan, wokalistką i uczestniczką 11. edycji „Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami”.

W poniedziałek 4 maja gościem Pauliny Sykut-Jeżyny był Igor Herbut, muzyk i juror programu „The Four. Bitwa o sławę”.

W sobotę 2 maja wirtualnie spotkali się dwaj prowadzący „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”, czyli Maciej Dowbor oraz Piotr Gąsowski.

W piątek 1 maja Milena Suszyńska rozmawiała z aktorem Antonim Królikowskim.

W czwartek 30 kwietnia gościem Damiana Kordasa była Magda Bereda - wokalistka i youtuberka oraz uczestniczka jubileuszowej, 10. edycji „Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami”.

W środę 29 kwietnia Krzysztof Ibisz rozmawiał z Blanką Lipińską, autorką bestsellerowych powieści, twórczynią legendarnych KSW Ring Girls oraz prowadzącą pierwszego w Polsce reality show o MMA, czyli „Tylko Jeden”.

We wtorek 28 kwietnia gościem Karoliny Gilon był Dawid Kwiatkowski, piosenkarz i autor tekstów oraz uczestnik „Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami”.

W poniedziałek 27 kwietnia Paulina Sykut-Jeżyna rozmawiała z Michałem Malitowskim, jurorem „Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami”.

W sobotę 25 kwietnia gościem Macieja Dowbora był Maciej Kawulski, współzałożyciel federacji KSW, reżyser filmów „Underdog” i „Jak zostałem gangsterem. Historia prawdziwa” oraz jeden z pomysłodawców pierwszego w Polsce reality show o MMA, czyli „Tylko Jeden”.

W piątek 24 kwietnia aktorka Milena Suszyńska rozmawiała z Joanną Liszowską, gwiazdą serialu „Przyjaciółki”.

W czwartek 23 kwietnia gościem Damiana Kordasa, zwycięzcy 10. edycji „Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami”, była jurorka programu Iwona Pavlović.

W środę 22 kwietnia gościem Krzysztofa Ibisza, prezentera Polsatu, był dziennikarz Mariusz Szczygieł.

We wtorek 21 kwietnia gościem Karoliny Gilon, prowadzącej program „Love Island. Wyspa miłości”, była Sylwia Lipka - jedna z gwiazd 11. edycji „Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami”.

W poniedziałek 20 kwietnia premierowe spotkanie poprowadziła Paulina Sykut-Jeżyna, a bohaterką była aktorka Katarzyna Zielińska, serialowa Dorota z „Zawsze warto”.

W tym wyjątkowym czasie - choć osobno - bądźmy razem, a te rozmowy niech dodadzą siły w trudnych chwilach. Bo #wszystkobędziedobrze!