2020-05-03

Piotr Gąsowski na live czacie. Ekstremalne przygody, żarty i...

0

Aktor w rozmowie z Maciejem Dowborem nie tylko o „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”. Od poniedziałku do soboty na naszych kanałach społecznościowych live czaty z ulubionymi bohaterami produkcji Polsatu, którzy chętnie dzielą się wieloma osobistymi historiami i przemyśleniami. Piotr Gąsowski opowiedział o jednej ze swoich pasji, którą jest podróżowanie.

Maciej Dowbor i Piotr Gąsowski znają się od lat, więc w trakcie rozmowy nie mogło zabraknąć tematu zwiedzania świata z plecakiem. - Jestem „backpackersem” i będę dopóty, dopóki nie będę potrzebował czterech kółek. Piszę teraz książkę o podróżach, choć nie wszystkie historie, których doświadczyłem, nadają się do opublikowania. Jestem podniecony tą książką, bo to jest tak, jakbym znowu podróżował - powiedział gość live czatu.

Znany aktor i prezenter zdradził także jedną z historii, które znajdą się w publikacji. - Ja mam lęk wysokości, ale wykonałem skok na bungee w najbardziej kultowym miejscu świata. Ja to wszystko opiszę, mam zdjęcia. To było coś nieprawdopodobnego. Ja koło tego chodziłem cztery dni, bo tam się zjeżdżają ludzie z całego świata, żeby wykonać taki skok. To most Victoria Falls między Zambią a Zimbabwe. To jest w wąwozie, więc to jeszcze bardziej wzmaga wrażenie wysokości. Tam można zrobić dwie ekstremalne rzeczy: skok i rafting, który ma pięć cywilizowanych stopni. Jak jest „szóstka”, to podpisujesz się, że robisz to na własną odpowiedzialność. I ja to zrobiłem, ale ten rafting nie był dla mnie tak straszny - wyjawił.

Nie zabrakło także innych tematów związanych między innymi z programem „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”. Maciej Dowbor i Piotr Gąsowski przytoczyli wiele zabawnych historii i zapewnili widzom wielu okazji do śmiechu.

Zobacz cały zapis czatu:

Zapraszamy na live czaty od poniedziałku do soboty o godz. 18:00 na naszym Facebooku i Instagramie.

Komentarze
© Polsat 2020