2020-05-09

Barbara Kurdej-Szatan na live czacie. Ciąża „W rytmie serca”

Gwiazda serialu rozmawiała z Mileną Suszyńską m.in. o macierzyństwie. Od poniedziałku do soboty na naszych kanałach społecznościowych live czaty z ulubionymi bohaterami produkcji Polsatu, którzy chętnie dzielą się wieloma osobistymi historiami i przemyśleniami. Barbara Kurdej-Szatan chętnie opowiadała o swoim błogosławionym stanie.

Aktorka jest w piątym miesiącu ciąży, dobrze się czuje i wygląda kwitnąco. Fani mieli doskonałą okazję, żeby ją pozdrowić, zapytać o samopoczucie i dowiedzieć się czegoś więcej. Perspektywa narodzin drugiego dziecka to w trakcie kwarantanny dla niej czas pełen refleksji. - Ta miłość się tak pomnaża i powiela, że to jest poza nami. Nie jesteś w stanie nad tym zapanować. To cząstka ciebie! - powiedziała Barbara Kurdej-Szatan o nowym życiu i powiększeniu rodziny.

Na narodziny maluszka bardzo cieszy się także jej 8-letnia córka, która chętnie pomaga wybierać ubranka dla bobasa. - Hania jest bardzo stęskniona i spragniona rodzeństwa. Nie może się doczekać! - przyznała aktorka, dla której będzie to powrót do roli młodej mamy. - Hania jest już tak duża, że jak przyjdzie na świat takie maleństwo, to trzeba będzie się na nowo przestawić - dodała serialowa Maria z „W rytmie serca”.

Barbara Kurdej-Szatan planuje również powrót na plan popularnej produkcji Polsatu, ale jeszcze nie wie, co przygotowali scenarzyści i jak rozwiną się wątki w siódmym sezonie. Być może jej bohaterka wróci z brzuszkiem, a akcja zacznie się pół roku później...

Zobacz cały zapis czatu:

Zapraszamy na live czaty od poniedziałku do soboty o godz. 18:00 na naszym Facebooku i Instagramie.