2020-05-10

Małgorzata Walewska na live czacie: Cieszę się swoim życiem

0

Jurorka „Twoja Twarz Brzmi Znajomo” wspominała m.in. początki programu. Od poniedziałku do soboty na naszych kanałach społecznościowych live czaty z ulubionymi bohaterami produkcji Polsatu, którzy chętnie dzielą się wieloma osobistymi historiami i przemyśleniami. O czym rozmawiała z Maciejem Dowborem, współprowadzącym muzyczny show?

- Pamiętam, jak podpisywałam umowę z Polsatem. To był dla mnie szczególny dzień, bo akurat dużo dramatycznych rzeczy wydarzyło się w moim życiu. „Twoja Twarz Brzmi Znajomo” pozwoliła mi wyjść z tego bardzo trudnego czasu bez uszczerbku na zdrowiu, dzięki podtrzymywaniu na duchu - opowiadała światowej sławy śpiewaczka.

Małgorzata Walewska zwróciła uwagę, że czasami niewiele potrzeba, żeby zmienić swoje nastawienie do życia. - Przychodziłam na plan, musiałam się uśmiechać i bawić. To mi bardzo dobrze zrobiło. Psychologia udowadnia, że w momencie kiedy się uśmiechamy, nawet jeśli nie mamy do tego powodów, to sam fakt, że unosimy kąciki ust i poruszamy pewne mięśnie, daje do mózgu informacje, że jesteśmy weseli - wskazała. - Proszę zobaczyć, jakie to jest proste, potrenować i dużo się uśmiechać. Zobaczycie, że świat będzie lepszy! I właśnie to mi daje „Twoja Twarz Brzmi Znajomo” - zaznaczyła.

Zobacz cały zapis czatu:

Zapraszamy na live czaty od poniedziałku do soboty o godz. 18:00 na naszym Facebooku i Instagramie.

Komentarze
© Polsat 2020