2019-05-20

„Twoja Twarz Brzmi Znajomo” lepsza niż Eurowizja!

0

Finałowa rozgrywka przyciągnęła przed telewizory więcej widzów niż konkurencja. Polsat ponownie był liderem w trakcie emisji każdego odcinka programu, a ten decydujący o zwycięstwie w jedenastej edycji z 18 maja osiągnął lepszy wynik niż Eurowizja. Udziały Polsatu wśród wszystkich badanych wyniosły 14,94% i 12,83% w grupie komercyjnej wobec 11,47% i 11,2% uzyskanych przez TVP1.

Polsat poprawił wynik pasma w stosunku do ubiegłego roku. To duży sukces, bo program emitowany jest już od ponad pięciu lat. 11. edycję show oglądało 1,61 mln średnio widzów a udziały w grupie komercyjnej wyniosły 14,5%, wobec 13,7% uzyskanych podczas zeszłorocznej wiosny.

Finał „Twoja Twarz Brzmi Znajomo” był jak zwykle bardzo emocjonujący. O czek w wysokości 100 tysięcy złotych na wybrany cel charytatywny mierzyli się: Katarzyna Dąbrowska, Elżbieta Romanowska, Kazimierz Mazur i Antek Smykiewicz. O tym, kto wygrał edycję zdecydowały detale.

Kazimierz Mazur brawurowo wcielił się w postać Marylin Monroe w utworze „Bye Bye Baby”. Jurorzy docenili jego doskonały warsztat aktorski i zdecydowali, że to on zostanie zwycięzcą show. - No to jest chyba jakiś żart! - mówił wzruszony artysta. - Pamiętam jak oglądałem ze swoją żoną ten program. Był wielkim moim marzeniem. I potem jak przychodziłem tutaj, to moim celem było nie zajmować cały czas ostatniego miejsca. Dziękuję Państwu, bo dla was to robimy - stwierdził triumfator.

- Rzeczywiście marzenia się spełniają. Możemy być wszyscy razem i się bardzo kochać, bo myślę, że to jest złoto dla wszystkich - podkreślił we wzruszającej przemowie Kazik Mazur. - Chciałbym podziękować Telewizji POLSAT i firmie Endemol Shine za to, że pozwolili mi spełnić moje marzenie - dodał aktor.

Nagrodę przekazał Fundacji Dom Rodzinnej Rehabilitacji Dzieci z Porażeniem Mózgowym z Opola.

Kolejna 12. edycja show już od września w Telewizji POLSAT.

Oficjalny profil „Twoja Twarz Brzmi Znajomo” na Instagramie - @twojatwarzbrzmiznajomo

Zobacz także:
Zwycięzca „Twoja Twarz Brzmi Znajomo” dla POLSAT.PL
Kazik Mazur ze Złotą Twoją Twarzą! Marzenie się spełniło!
Staszek Karpiel-Bułecka mocno wzruszył i wygrał odcinek
Klasa i gracja w jednym! Mistrzowska Ela Romanowska
Amy Winehouse wróciła! Fenomenalna Kasia Dąbrowska
Sensacja, że hej! Staszek Karpiel-Bułecka z dołu na szczyt
„Piosenka kubańska” jak wulkan gorąca. Sukces Kazika Mazura!
Ale triumf! Iga Krefft znalazła sposób na wieczną młodość
Antek Smykiewicz najlepszy! Zachwycający Rag’n’Bone Man
Zwycięski spacer Stinga w „Englishman in New York”
Co za energia! Ela Romanowska królową czarnego rapu
Twerking i rap! Marta Wiejak wiedziała jak wygrać
Kasia Dąbrowska po sukces jako Chris Isaak! To był ten czar

Komentarze