2019-04-20

Iga Krefft znów jest mężczyzną i śpiewa „That’s What I Like”

0

Oto Bruno Mars z dziewiątego odcinka „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”. Jak aktorka poradziła sobie z kolejną zmianą płci? Poprzednio podjęła takie wyzwanie trzykrotnie i pojawiła się na scenie jako Axl Rose z Guns N’ Roses, Compay Segundo z Buena Vista Social Club, a dzięki metamorfozie w Mariana Golda z grupy Alphaville wygrała pierwszy czek w jedenastej edycji show. Ile punktów zdobyła tym razem?

Bruno Mars, a tak naprawdę Peter Gene Hernandez, uznawany jest za jednego z najbardziej wszechstronnych współczesnych wokalistów pop. Urodzony w Honolulu na Hawajach artysta może pochwalić się aż trzema oktawami w skali głosu. Potencjał wykorzystuje w swoistej mieszance stylistycznej, łącząc R&B z reggae, funkiem, soulem i hip-hopem. Pisze teksty, produkuje muzykę, gra na kilku instrumentach i tańczy. Już od dzieciństwa był skazany na sceniczną karierę. Dorastał w artystycznej rodzinie i występował m.in. z zespołem ojca.

Przebój „That’s What I Like” znalazł się na trzecim albumie „24K Magic”, wydanym w listopadzie 2016 roku. Kilkanaście miesięcy później był to czwarty na świecie najlepiej sprzedający się singiel - prawie 10 milionów kopii. Utwór otrzymał również wiele nominacji i nagród. Piosence towarzyszy oryginalny teledysk z animacjami, a Bruno Mars cały czas jest aktywny. Uczestniczkę czekała zatem intensywna nauka tańca i choreografii. Jak w tej roli odnalazła się Iga Krefft? Oto fragment występu:

Oglądaj w IPLA.TV: „Twoja Twarz Brzmi Znajomo” - sezon 11, odcinek 9

Twoja Twarz Brzmi Znajomo 4 maja w sobotę o godz. 22:00 w Telewizji POLSAT.

Oficjalny profil „Twoja Twarz Brzmi Znajomo” na Instagramie - @twojatwarzbrzmiznajomo

Zobacz także:
Amy Winehouse wróciła! Fenomenalna Kasia Dąbrowska
Sensacja, że hej! Staszek Karpiel-Bułecka z dołu na szczyt
„Piosenka kubańska” jak wulkan gorąca. Sukces Kazika Mazura!
Ale triumf! Iga Krefft znalazła sposób na wieczną młodość
Antek Smykiewicz najlepszy! Zachwycający Rag’n’Bone Man
Zwycięski spacer Stinga w „Englishman in New York”
Co za energia! Ela Romanowska królową czarnego rapu
100 odcinków „Twoja Twarz Brzmi Znajomo” od A do Z!
Twerking i rap! Marta Wiejak wiedziała jak wygrać
Kasia Dąbrowska po sukces jako Chris Isaak! To był ten czar

Komentarze
© Polsat 2020