2019-03-07

„Pierwsza miłość”: Marysia ma sobowtóra! Co z tego wyniknie?

0

Aneta Zając w podwójnej roli! Kim jest druga postać, w którą się wciela? Łudząco podobna do Marysi kobieta pojawia się w życiu Domańskiej i wywołuje duże zamieszanie. W najnowszych odcinkach do gry wkraczają nowi bohaterowie: Igor Zdaniecki (Piotr Trojan) i Dominika Porcz, którą gra popularna aktorka! Jak wpłyną na życie pozostałych bohaterów serialu „Pierwsza miłość”?

Partner Dominiki, Igor, znajduje w gazecie zdjęcie Marysi i Michała z uroczystości rozdania nagród. Uderza go podobieństwo między Marysią a Dominiką. Para postanawia to wykorzystać, aby okraść Domańskich. Chcą zgarnąć trzysta tysięcy złotych, które Michał wygrał w konkursie architektonicznym. Obmyślają więc nikczemny plan, jak wykorzystać podobieństwo kobiet, aby przejąć pieniądze.

Dominika i Marysia są jak ogień i woda, jak anioł i diabeł. Marysia to ucieleśnienie dobroci, zawsze chętnie służy pomocą rodzinie, przyjaciołom, a także najbiedniejszym. Preludium do pobytu Domańskiej w areszcie była przecież pomoc bezdomnemu Ryszardowi. Jej sobowtórka natomiast, w przeciwieństwie do Marysi, jest agresywna, wulgarna i prostacka. Brak jej ogłady i wykształcenia. Nie stroni od alkoholu i używek.

Mimo skrajnie różnych charakterów i przyzwyczajeń kobieta postanawia jednak wykorzystać atut fizycznego podobieństwa i robi wszystko, aby ugrać na nim jak najwięcej. W jak dużym stopniu Dominika zmieni życie Marii? Czy dojdzie do kradzieży? Na czym polega plan przebiegłej sobowtórki?

Pierwsza miłość od poniedziałku do piątku o godz. 18:00 w Telewizji POLSAT.

Zobacz także:
„Pierwsza miłość” zaskoczy widzów. Co zobaczymy wiosną?
„Pierwsza miłość”: Załamanie nerwowe Artura!
„Pierwsza miłość”: Radek świadkiem śmierci przyjaciółki!
Pierwsza miłość gwiazd serialu „Pierwsza miłość”
„Pierwsza miłość”: Jak zmienili się bohaterowie serialu?
„Pierwsza miłość”: Czy Radek uwiedzie kolejną dziewczynę?
„Pierwsza miłość”: Czy Sylwia popełni samobójstwo?!
„Pierwsza miłość”: Marta Wierzbicka w obsadzie serialu
„Pierwsza miłość”: Co wydarzy się w życiu Malwiny?
Lesław Żurek w obsadzie serialu „Pierwsza miłość”
„Pierwsza miłość”: Które śluby zapamiętamy na zawsze?

Komentarze
© Polsat 2020