2018-12-05

Podglądaliśmy kandydatki na Miss Supranational 2018!

0

Co najpiękniejsze kobiety świata robiły przed galą międzynarodowego konkursu? 72 dziewczyny do decydującego wieczoru przygotowywały się w Hotelu Gołębiewski w Karpaczu. Jak spędzały czas zanim 7 grudnia stoczyły pojedynek o tytuł i koronę Miss Supranational 2018?

Kandydatki do korony najpiękniejszej kobiety na Ziemi reprezentowały kraje ze wszystkich kontynentów - od tych największych jak Rosja, Kanada, Chiny czy Stany Zjednoczone, po mniejsze państwa jak Haiti, Mauritius, Surinam czy Malta.

W trakcie zgrupowania dziewczyny miały bardzo napięty harmonogram. Szlifowały widowiskową choreografię pod czujnym okiem Macieja Zakliczyńskiego i Janji Lesar. Zajmowały się przymiarkami kreacji, które zaprezentowały podczas pokazów na gali i codziennie ćwiczyły układy do sześciu wyjść na scenę.

Uczestniczyły również w wielu sesjach zdjęciowych, nagrywały materiały filmowe oraz zwiedzały Polskę. W pierwszych dniach pobytu w naszym kraju udały się do Wrocławia. Na rynku w sercu starego miasta poczuły atmosferę zbliżających się Świąt.

W stolicy Dolnego Śląska przeżyły również afrykańską przygodę, podziwiały bowiem największą atrakcję wrocławskiego zoo - Afrykarium.

Podczas zgrupowania odbyły się pierwsze preeliminacje do tytułów komplementarnych Miss Supranational 2018 - Miss Talent, w których najlepsza okazała się reprezentantka Korei - Enubi Lee. Natomiast Miss Top Model została kandydatka z Brazylii - Barbara Reis. Wszystkie wydarzenia można było śledzić w mediach społecznościowych Miss Supranational.

Tuż przed uroczystą galą międzynarodowego konkursu pretendentki do korony czekały godziny prób na scenie w Krynicy Zdroju, aby mogły pokazać się z jak najlepszej strony w strojach narodowych, sukienkach koktajlowych, kostiumach kąpielowych, kolekcji streetwear, strojach własnych oraz sukniach wieczorowych od Ewy Minge.

Wyjątkowy wieczór 7 grudnia na zawsze zmienił życie jednej z nich. Dotychczas panująca Miss Supranational 2017 Jenny Kim z Korei Południowej przekazała koronę, a Miss Supranational 2018 została Valeria Vazquez z Portoryko!

Festiwal Piękna 2018 od piątku 7 grudnia do niedzieli 9 grudnia w Krynicy Zdroju.

Finał Miss Polski 2018 w niedzielę 9 grudnia o godz. 20:05 w Telewizji POLSAT.
Wybory Mister Supranational 2018 zostaną wyemitowane 16 grudnia o godz. 20:05 w Telewizji POLSAT.

Zobacz także:
Finalistki Miss Supranational 2018 nagrały teledysk!
Oto finalistki Miss Polski 2018. Która najładniejsza?
Finalistki Miss Polski 2018 w kostiumach kąpielowych
Magdalena Bieńkowska: Nawet nie marzyłam, że zostanę miss
Jakub Kucner: Liczy się pomysł na siebie i na tytuł
Krzysztof Ibisz: Wygrywa ten, kto ma to coś i błysk w oku
„Festiwal Piękna 2018” od 7 do 9 grudnia. Robi się gorąco!
„Festiwal Piękna 2018”: Finał Miss Polski 2018
Jubileuszowa gala Miss Supranational 2018 w Polsacie
Mister Supranational 2018: Emisja 16 grudnia w Polsacie

Komentarze
© Polsat 2020