2018-12-05

Oto finalistki Miss Polski 2018. Która najładniejsza?

0

9 grudnia w Telewizji POLSAT poznaliśmy najpiękniejszą Polkę. Podczas uroczystej gali Miss Polski 2018 o tytuł rywalizowało 28 kandydatek, które do finału konkursu trafiły z eliminacji regionalnych, odbywających się w całym kraju. W 2017 roku koronę zdobyła Kamila Świerc. W 2018 zwyciężyła Olga Buława.

Skąd pochodzą finalistki Miss Polski 2018, czym zajmują się na co dzień i jakie mają pasje? Poznaj je bliżej:

FINALISTKI MISS POLSKI 2018

1. Joanna Babynko - 22 lata, Białystok

Ukończyła studia licencjackie z pielęgniarstwa, aktualnie w trakcie studiów magisterskich. Pracuje na Oddziale Ratunkowym Uniwersyteckiego Szpitala Klinicznego w Białymstoku. Przez wiele lat wyczynowo trenowała karate WKF. Wielokrotnie stawała na podium w Karate Shotokan, podczas pucharu czy mistrzostw Polski. Jest wicemistrzynią Europy w Kumite Drużynowym Kadetek na Mistrzostwach Europy Karate Shotokan 2013 oraz brązową medalistką w Kumite indywidualnie na tych samych zawodach. Jej hobby to akwarystyka, podróżowanie, sztuki walki, medycyna ratunkowa, a od niedawna także gra w szachy. Lubi kuchnię polską, szczególnie tę serwowaną przez babcię. Jako mała dziewczynka brała udział w przedstawieniach, konkursach recytatorskich i występach szkolnej grupy tanecznej.

2. Weronika Bartkowska - 19 lat, Trzebcz Królewski

W tym roku rozpoczęła studia na kierunku pedagogika wczesnoszkolna i szkolna na Kolegium Jagiellońskim w Toruniu. Pracuje w kawiarni Cafeska w Chełmnie. Uwielbia hip-hop i filmy fantasy oraz grillowaną pierś z kurczaka z mozzarellą i pomidorami. Interesuje się fotografią. Od dziecka dobrze czuła się po obu stronach obiektywu, zarówno w roli fotografa jak i modelki. Gdy tylko miała okazję, wychodziła w plener, by uchwycić piękno przyrody i zatrzymać je w kadrze. Czasami spędzała cały dzień sam na sam z telefonem czy aparatem, a żaden wyjazd nie mógł odbyć się bez pamiątkowego zdjęcia. Jej drugą pasją jest wizaż i make up.

3. Aleksandra Bodora - 23 lata, Opole

Jest studentką kosmetologii w Państwowej Medycznej Wyższej Szkole Zawodowej w Opolu. Poza uczelnią można spotkać ją także w banku, gdzie pracuje jako asystentka. Uwielbia próbować nowych potraw, a na wyjazdach poznawać smaki kuchni regionalnych. Jedzenie to bez wątpienia jej żywioł i choć ma na myśli głównie jego spożywanie, to przyznaje, że ugotować lub upiec pyszne ciasta również potrafi! A że tego nie widać, to zasługa genów i zamiłowania do sportu, który towarzyszył jej od pierwszych lat szkolnych. Dzięki siłowni może regularnie poprawiać kondycję i dbać o sylwetkę. Ostatnio ma nową pasję - strzelnicę. Uczy się na niej obycia z bronią i poznaje tajniki pracy mamy, która jest zawodowym żołnierzem.

4. Aleksandra Bogdan - 20 lat, Braniewo

Studiuje na II roku kosmetologii w Wyższej Szkole Zarządzania w Gdańsku. Uwielbia książki z tajemniczym wątkiem, czyli takie, które potrafią wciągnąć czytelnika po przeczytaniu pierwszych kilku zdań. Jej największym hobby jest siatkówka, którą trenowała od trzeciej klasy podstawówki. Ma na swoim koncie udział w turniejach międzynarodowych, medale mistrzostw województwa warmińsko-mazurskiego młodziczek i wicemistrzostwo Polski w tej kategorii wiekowej. Niezależnie od zacięcia sportowego ma artystyczną duszę. Dzięki dziadkowi pokochała muzykę. Gra na pianinie nauczyła ją delikatności i wyczucia taktu. W wolnych chwilach rysuje.

5. Katarzyna Bukowiec - 24 lata, Świnoujście

Ukończyła studia na Akademii Morskiej w Szczecinie. Obecnie jest studentką Zachodniopomorskiego Uniwersytetu Technologicznego. Od niedawna pracuje jako stewardessa na statku. W przyszłości chciałaby zdobyć uprawnienia rzeczoznawcy majątkowego, choć to jeszcze daleka droga. Poza tym planuje założyć hodowlę ślimaków. Uważa, że to dochodowy biznes i ma potencjał na przyszłość. Uwielbia z mamą pracować w ogrodzie, zrywać zioła, warzywa, a następnie przygotowywać z nich obiad czy przekąskę. Lubi też pomagać bratu, gdy naprawia ciągnik, a wieczorami „pożyczać” klucze od terenówki taty i z siostrą ruszać w nieznane. Mówi z dumą „jestem ze wsi i to właśnie tu odpoczywam najlepiej”. Jej drugie oblicze to sport. Im bardziej ekstremalny tym lepiej. Sporty walki, pływanie, motocross, kite.

6. Olga Buława - 27 lat, Świnoujście

Niedawno ukończyła Uniwersytet SWPS z tytułem magistra prawa. Obecnie mieszka w Warszawie, gdzie od prawie pięciu lat pracuje w PLL LOT jako stewardessa. Niedawno awansowała na szefową pokładu. Kocha podróże - z każdej wyprawy przywozi magnesik na lodówkę. Ale zbiera też te przywiezione przez znajomych. W przyszłości planuje odwiedzić wszystkie miejsca z lodówkowej kolekcji. W wolnych chwilach jeździ na rowerze i longboardzie, w dzieciństwie uprawiała jazdę konną. Marzy o pracy w jednej z międzynarodowych organizacji lotniczych, co byłoby idealnym połączeniem zainteresowań z ukończonym kierunkiem studiów. Chciałaby też zdobyć turystyczną licencję pilota, żeby móc podziwiać Polskę z lotu ptaka.

7. Justyna Flejsner - 22 lata, Łódź

Studiuje administrację na wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Łódzkiego. Na co dzień pracuje w salonie sieci komórkowej, gdzie zajmuje się umowami i obsługą klienta. Uwielbia książki, głównie kryminalne. Kiedyś sama chciałaby wydać kryminał. Pisanie i rozmyślanie nad wątkami własnych powieści sprawia jej ogromną frajdę. W jej rodzinie wszyscy są miłośnikami pływania, więc pewnie dlatego jej ulubionym sportowcem jest Otylia Jędrzejczak. Gdy była młodsza, zawsze wyobrażała sobie, że też zdobędzie złoto na mistrzostwach świata czy igrzyskach olimpijskich. Zresztą Ola kocha nie tylko pływanie, ale generalnie wodę i wszystkie sporty z nią związane. Planuje zdobyć uprawnienia i certyfikat pozwalający nurkować na głębokość 18 m, by poznać piękno podwodnego świata w Polsce i za granicą.

8. Sylwia Gibała - 21 lat, Radom

Jest studentką psychologii w Wyższej Szkole Handlowej w Radomiu. Chciałaby zostać psychologiem wojskowym. Pracuje w sklepie internetowym przy sprzedaży akcesoriów samochodowych. Interesuje się psychologią oraz mentalizmem i to właśnie na rozwijanie tych zainteresowań poświęca większość wolnego czasu. Z aktywności fizycznych najbliższa jest jej jazda na rolkach, rowerze i snowboardzie. Rekreacyjnie uprawia siatkówkę. Bierze też udział w spływach kajakowych. Odbyła szkolenie w klasie wojskowej w ramach poszerzenia programu kształcenia z edukacji dla bezpieczeństwa w Zakładzie Doskonalenia Zawodowego w Kielcach. Dzięki temu poznała tajniki samoobrony, psychologii wojskowej, nauczyła się strzelać, przeszła ćwiczenia na poligonie i składała wojskową przysięgę.

9. Angelika Hejnar - 21 lat, Krosno

Studiuje filologię rosyjską na Uniwersytecie Rzeszowskim. Interesuje się psychologią i literaturą, przede wszystkim rosyjską. Najbardziej lubi opowiadania i powieści społeczno-obyczajowe. Już w szkole podstawowej brała udział w ogólnopolskich konkursach recytatorskich poezji rosyjskiej czy konkursach piosenki angielskiej, więc scenę zna od dziecka. Występowała też w międzynarodowym spektaklu „Dawn Way” i spektaklu teatralnym „Ice Dreams” w Rzeszowie. Wygłosiła referat na międzynarodowej konferencji naukowej „Syberia oczami zesłanego dziecka", a na studiach jej praca została opublikowana w monografii naukowej. Przyszłość wiąże ze zdolnościami lingwistycznymi. Chciałaby zostać tłumaczem dyplomatycznym i uczestniczyć w międzynarodowych negocjacjach.

10. Anna Maria Jaromin - 20 lat, Katowice

Studiuje Finanse Menedżerskie na Uniwersytecie Ekonomicznym w Katowicach. Jej pasją jest jazda konna, a idolem Charlotte Dujardin i jej koń Valegro - para, która pobiła wiele rekordów świata i ma dwa złote medale olimpijskie. Kilka lat temu, dzięki rodzicom, wyjechała do Akwizgranu na międzynarodowe targi i zawody jeździeckie. Tam zobaczyła, jak ulubiona para wygrywa kolejny konkurs. Jeszcze dwa lata temu sama trenowała wyczynowo jeździectwo i brała udział w wielu zawodach regionalnych i ogólnopolskich. Dziś tylko rekreacyjnie uprawia ujeżdżenie i ujeżdżenie w damskim siodle. Najbliższą przyszłość wiąże z ukończeniem studiów licencjackich i rozpoczęciem magisterskich. Zamierza pracować w branży bankowo-finansowej. Marzy jej się także wybudowanie domu według własnego projektu.

11. Marta Kaczmarczyk - 23 lata, Mrągowo

Studiuje pielęgniarstwo na Uniwersytecie Medycznym w Warszawie. Interesuje się psychologią człowieka. W chwilach relaksu sięga po powieści kryminalne. Zawodowo - po literaturę medyczną, ostatnio odkryła znaczenie roślin - w leczeniu chorób. Jedną z jej pasji jest kolekcjonowanie torebek. Ma ich dokładnie 27 sztuk. W przyszłości marzy jej się zaprojektowanie własnej linii torebek i ubrań, zwłaszcza sukni. Od kilku lat wspólnie z tatą zbiera stare polskie monety. Jako mała dziewczynka zakochała się w Beyoncé, stawała przed telewizorem i naśladowała jej ruchy sceniczne. W przyszłości chciałaby wylecieć na misję medyczną. Mogłaby wtedy połączyć pracę z działalnością charytatywną.

12. Kinga Kołaczyńska - 21 lat, Bydgoszcz

Studiuje Innowacyjność i zarządzanie sferą publiczną na Uniwersytecie Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy. Kocha taniec i sport. Chodzi na siłownię, biega, pływa, a nawet skacze na trampolinie. Jedenaście lat tańczyła hip-hop, ale śmiało może powiedzieć, że większość stylów, łącznie z tańcem ludowym, nie jest jej obca. W szkole podstawowej trenowała tenis i próbowała sił w koszykówce. Jej największym osiągnięciem było reprezentowanie Polski na Mistrzostwach Europy „European Championship HH, EB,BD 2014” w Rimini. Ukończyła kursy wizażu oraz stylizacji paznokci. Ma wiele planów na przyszłość, choć zdaje sobie sprawę, że ich część może ulec modyfikacji. Chciałaby skończyć studia i być niezależna finansowo.

13. Aleksandra Kowalczyk - 21 lat, Londyn

Mieszka w Londynie, gdzie studiuje projektowanie graficzne na Middlesex Univeristy. Uwielbia bawić się kolorami. Lubi odcienie niebieskiego i ostre, wyraziste barwy, na przykład pomarańczowy. Kierunek studiów pozwala jej realizować własne wizje oraz komunikować się z ludźmi za pomocą tego, co widzą, a nie słyszą. Do każdego projektu podchodzi indywidualnie, aby każda praca miała swój odrębny charakter. Często odwiedza galerię sztuki Tate Modern, skąd czerpie dużo inspiracji i motywacji do działania. Najlepiej spełnia się w projektowaniu książek, magazynów i kampanii reklamowych. W wolnych chwilach pisze wiersze i krótkie opowieści.

14. Wiktoria Kędzierska - 22 lata, Gliwice

Studiuje dziennikarstwo na Uniwersytecie Ekonomicznym w Katowicach. Jej największą pasją jest muzyka. Od dziecka śpiewa i pisze teksty piosenek. Muzyka pomaga jej wyrażać najgłębsze emocje i inspiruje do spełniania marzeń. Czasami łatwiej jest coś zaśpiewać niż powiedzieć. Uwielbia podróżować i kosztować nowych, ciekawych smaków z różnych zakątków świata. Jest otwarta na różnorodność kuchni, ale na pierwszym miejscu stawia arabską. Prowadzi zdrowy i aktywny tryb życia. Często chodzi na siłownię i biega. Od dziecka gra też w tenisa. Przyszłość wiążę z telewizją, jeszcze nie jest pewna, czy w dziedzinie mody, muzyki czy filmu. W przyszłym roku chciałaby dostać się do szkoły aktorskiej.

15. Dominika Mieczkowska - 20 lat, Tychy

W ubiegłym roku ukończyła Szkołę Fryzjerstwa, Kosmetyki i Wizażu Da Vinci w Tychach. Obecnie uczy się w XIX Liceum Ogólnokształcącym dla dorosłych. Interesuje się projektowaniem domów oraz aranżacją wnętrz. Potrafi godzinami siedzieć przed laptopem i stawiać dom od ścian aż po dach lub zaprojektować całą jego aranżację. Spędzony w ten sposób czas pozwala się jej odprężyć, przenosi ją w inną wymarzoną przestrzeń i rozwija wyobraźnię. Od pierwszej klasy szkoły podstawowej uczęszczała na zajęcia taneczne. Występowała w tyskim „Teatrze Małym” i zespołach tanecznych „Smyk", „Klaps", „Mniej więcej". Doświadczenie na scenie chciałaby wykorzystać w pracy na wybiegu.

16. Aleksandra Nowacka - 19 lat, Szydłowiec

Studiuje farmację na Warszawskim Uniwersytecie Medycznym. W przyszłości chciałaby pracować w koncernie farmaceutycznym, a może nawet wynaleźć jakiś przełomowy lek. Od dziecka zbiera pamiątkowe śnieżne kule. Przywozi je z każdego odwiedzonego miejsca i jej kolekcja liczy już 70 egzemplarzy. W wolnych chwilach robi kartki metodą quillingu lub elementy biżuterii z modeliny czy muliny. Od prawie dwóch lat trenuje pole dance, czyli gimnastykę na drążku pionowym. Nie przypuszczała, że może jej to dać tak dużo siły, energii, satysfakcji i szczęścia. W przyszłości chciałaby odwiedzić kraje azjatyckie i Australię.

17. Dominika Ociepa - 23 lata, Częstochowa

Studiuje prawo na Uniwersytecie Śląskim w Katowicach. Chciałaby zostać notariuszem. Uwielbia podróżować, poznawać nowe miejsca, smakować regionalną kuchnię, przywozić wyjątkowe pamiątki, a przede wszystkim kolekcjonować niezwykłe wspomnienia. Z ciekawością zagłębia się w historię miejsca, do którego się wybiera. Jest osobą bardzo aktywną. Regularnie chodzi na siłownię i zajęcia z TRX-em, w ciepłe dni szaleje na rowerze, a zimą jeździ na nartach i łyżwach. Próbowała też swoich sił na strzelnicy, torach gokartowych i w bilardzie, a ostatnio - w jeździe na longboardzie. Chciałaby sprawdzić się w modelingu.

18. Roksana Oraniec - 22 lata, Ćmielów

Studiuje politologię ze specjalizacją amerykanistyki w Wyższej Szkole Stosunków Międzynarodowych i Amerykanistyki w Warszawie. Ukończyła liceum Mistrzostwa Sportowego. Prowadzi zdrowy i aktywny tryb życia, biega, pływa, gra w siatkówkę i tenisa, ćwiczy jogę. Lubi podróżować, poznawać nowe zakątki świata, ich kulturę i kuchnię. Słucha muzyki poważnej, lubi literaturę psychologiczną. Jej największą pasją jest modeling. Brała udział w największych produkcjach Fashion Week w Europie i Azji. W 2017 roku reprezentowała Polskę w konkursie Miss Supertalent of the World w Korei Południowej, gdzie zdobyła tytuł I wicemiss.

19. Klaudia Pustkowska - 22 lata, Sokołów Małopolski

Studiowała Zarządzanie i Inżynierię Produkcji na Politechnice Rzeszowskiej. Po pierwszym semestrze wyjechała na kontrakt do Korei, pracowała w Seulu jako modelka. Po rocznej przerwie wraca na studia, tym razem o profilu kosmetycznym, bo jednym z jej marzeń jest posiadanie własnego salonu. W szkole podstawowej trenowała badminton, piłkę ręczną i unihokej. W każdej z tych dyscyplin miała znaczące sukcesy w skali powiatu i województwa. Od kilku lat prowadzi z rodzicami małą stadninę koni. Kocha podróże. Uwielbia gotować, ponieważ sprawia jej to wielką frajdę, zwłaszcza wtedy, gdy gotuje dla kogoś - tylko wtedy czuje się naprawdę szczęśliwa.

20. Małgorzata Mazur - 21 lat, Elbląg

Studiuje na Akademii Wychowania Fizycznego i Sportu w Gdańsku. Jej największą pasją jest taniec, który uprawia od podstawówki, ale od ośmiu lat robi to wyczynowo, jeżdżąc na festiwale, konkursy, turnieje, mistrzostwa Polski i Europy. Rekreacyjnie gra w koszykówkę, siatkówkę i piłkę ręczną. Interesuje się także streatchingiem i mobilizacją ciała. Rok temu odbyła szkolenie, dzięki któremu może prowadzić własne zajęcia na siłowni. Uwielbia jeść. W jej domu króluje kuchnia włoska. W wolnym czasie piecze ciasta.

21. Karolina Soczewka - 21 lat, Warszawa

Studiuje Dziennikarstwo i Medioznawstwo na Uniwersytecie Warszawskim. Od dziecka brała udział w konkursach recytatorskich. W gimnazjum wygrała etap wojewódzki z wierszem Wisławy Szymborskiej „Nienawiść". W klasie maturalnej została finalistką ogólnopolskiej olimpiady z języka polskiego. Umiejętności oratorskie przydały jej się, gdy po wygraniu konkursu organizowanego przez Unię Europejską, pojechała do Strasburga i reprezentowała Polskę na młodzieżowych obradach Parlamentu Europejskiego. Miłość do sceny ma w sobie od dziecka. Zaczynała od szkolnych przedstawień, później przez pięć lat grała w Teatrze Es, który łączył grę aktorską z poezją śpiewaną. Pracuje jako reporterka telewizyjna.

22. Karina Szczepanek - 23 lata, Białystok

Studiuje na pierwszym roku Zarządzania Biznesem. Jest w takcie otwierania własnej działalności w branży beauty. Chciałaby stworzyć fajne miejsca pracy dla dziewczyn mających pasję związaną z zawodem kosmetycznym. Kocha podróżować po świecie i w każdym zakątku próbować regionalnych potraw. Jednak jej serce na zawsze skradła kuchnia azjatycka ze swoimi pikantnymi potrawami i nutą świeżości. W szkole podstawowej uprawiała lekkoatletykę, zwłaszcza skok wzwyż i biegi krótkodystansowe. Trenowała polskie tańce ludowe w grupie Małe Podlasie. Zdobyła piąte miejsce w mistrzostwach Polski młodzików w tańcach polskich.

23. Luiza Szczerbowska - 23 lata, Oświęcim

Jest absolwentką AWF w Krakowie na kierunku Turystyka i Rekreacja oraz managerem apartamentów turystycznych w Oświęcimiu. Jej największym hobby jest taniec. Na pierwsze zajęcia taneczne poszła, mając pięć lat. Zdobyła mistrzostwo Polski wraz z mininformacją w kategorii Latin Show, dotarła także do finału mistrzostw Polski formacji latynoamerykańskich. Aktualnie tańczy w grupie taneczno-akrobatycznej „Atelie” w Krakowie. Cała rodzina Luizy świetnie jeździ na łyżwach. Ona reprezentowała klub z Oświęcimia na mistrzostwach Polski i na zawodach międzynarodowych. W przyszłości chciałaby założyć własny biznes, na przykład szkołę tańca, w której nie byłoby ograniczeń wiekowych. Chciałaby też prowadzić gospodarstwo agroturystyczne w rodzinnych stronach.

24. Elwira Talkowska - 26 lat, Łomża

Ukończyła Bezpieczeństwo Narodowe na Wydziale Prawa Uniwersytetu w Białymstoku. Interesuje się muzyką i tańcem. Ukończyła I stopień Szkoły Muzycznej w klasie wiolonczeli. Przez pewien czas trenowała taniec towarzyski. Dziś śpiewa i tańczy tylko amatorsko. Elwira, jako miss regionu, podjęła współpracę z urzędem miasta, polegającą na wspieraniu wszelkich inicjatyw realizowanych przez prezydenta. Dobrze odnajduje się w roli kogoś, kto jest wizytówką regionu. Dzięki temu aktywnie uczestniczy w życiu jego mieszkańców, zwłaszcza, że rok jej kadencji zbiegł się z obchodami 600-lecia praw miejskich Łomży.

25. Magdalena Wasiluk - 22 lata, Białystok

Ukończyła Zarządzanie na Politechnice Białostockiej. Nie wyobraża sobie życia bez aktywności fizycznej. W liceum reprezentowała szkołę na zawodach lekkoatletycznych w biegu na 400 m i w biegach przełajowych. Regularnie chodzi na siłownię, sporo biega i jeździ na rowerze. Na ten moment jej największym marzeniem jest zdrowa, szczęśliwa i kochająca się rodzina. Jednak zanim do tego dojdzie, planuje zapisać się do szkoły gastronomicznej, aby pogłębić wiedzę na temat gotowania i za kilka lat otworzyć restaurację. Za rok chciałaby wrócić na studia, aby uzupełnić wykształcenie i zdobyć tytuł magistra. Chciałaby też zrealizować marzenie i polecieć do Australii.

26. Kinga Wawrzyniak - 22 lata, Kraków

Jest studentką Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie. Odkąd pamięta, kocha taniec. Uczęszczała na zajęcia taneczne, próbowała każdego stylu - od jazzu po break dance, bachate czy tańce towarzyskie. Ma artystyczną duszę, pasjonuje się malarstwem i rzeźbą. Uczyła się w Państwowej Szkole Sztuk Pięknych w Krakowie. Obecnie najwięcej czasu poświęca na akrobatykę powietrzną - aerial hoop, czyli kółko akrobatyczne, oraz aerial straps, które ćwiczy w duecie z partnerem. Kocha sport. W dzieciństwie próbowała wielu dyscyplin: pływania, nurkowania, gry w tenisa, wspinaczki. Zimą jeździ na łyżwach. Jej drugą wielką pasją jest modeling. W najbliższych latach chciałaby jeździć na kontrakty jako modelka.

27. Karolina Wojtiuk - 19 lat, Chełmno

Studiuje na Uniwersytecie Przyrodniczym w Lublinie. Jej wieloletnią pasją jest taniec. Zaczynała już jako dziecko. Doskonale pamięta swoje pierwsze zajęcia z baletu - ile krwi i potu wylała, stając na pointach, ale także to, ile satysfakcji jej to dawało. Kocha taniec współczesny i klasyczny, na którym się wychowała, ale świetnie czuje się też w tańcach charakterystycznych oraz jazzie. Od roku tańczy również taniec ludowy na podstawach klasyki. Jej kolejnym wielkim hobby jest wizaż i charakteryzacja, ukończyła Pro Make Up Academy i wkrótce podchodzi do egzaminu państwowego na czeladnika. Marzy o pracy w telewizji lub teatrze jako wizażystka i charakteryzatorka.

28. Paloma Żochowska - 21 lat, Warszawa

Studiuje psychologię biznesu na Akademii Ekonomiczno-Humanistycznej w Warszawie. Dziś nie byłaby tą samą osobą, gdyby nie możliwość poznawania świata, jaką dali jej rodzice, wysyłając do liceum w Stanach Zjednoczonych. Przez 10 lat trenowała tenis. Zdobyła w tym czasie mistrzostwo powiatu wraz ze szkolną reprezentacją Calhoun High School. Grała również w siatkówkę i wywalczyła z drużyną mistrzostwo stanu Georgia. Jej pasją są podróże, najlepsza według niej forma nauki i pracy nad sobą oraz swoim charakterem. Po obronie pracy magisterskiej chciałaby wyjechać na dłuższą wyprawę po zakątkach Azji, w których jeszcze nie była. Za kilka lat chciałaby otworzyć własną agencję modelek.

Która kandydatka była Twoją faworytką?

Festiwal Piękna 2018 odbywał się od piątku 7 grudnia do niedzieli 9 grudnia w Krynicy Zdroju.
Wybory Mister Supranational 2018 zostaną wyemitowane 16 grudnia o godz. 20:05 w Telewizji POLSAT.

Zobacz także:
Finalistki Miss Polski 2018 w kostiumach kąpielowych
Magdalena Bieńkowska: Nawet nie marzyłam, że zostanę miss
Jakub Kucner: Liczy się pomysł na siebie i na tytuł
Krzysztof Ibisz: Wygrywa ten, kto ma to coś i błysk w oku
„Festiwal Piękna 2018” od 7 do 9 grudnia. Robi się gorąco!
„Festiwal Piękna 2018”: Finał Miss Polski 2018
Jubileuszowa gala Miss Supranational 2018 w Polsacie
Mister Supranational 2018: Emisja 16 grudnia w Polsacie

Komentarze
© Polsat 2020