2018-12-04

Finalistki Miss Polski 2018 w kostiumach kąpielowych

0

Kandydatki do tytułu najpiękniejszej Polki pozowały do zdjęć w bikini. Tak wyglądały przygotowania do finałowej gali wyborów Miss Polski 2018 w Hali Lodowej w Krynicy Zdroju. Choć za oknem mróz i ziąb, na zgrupowaniu w Racławicach temperatura była wysoka.

Próby choreograficzne, przymiarki, ostatnie nagrania telewizyjne, zajęcia z emisji głosu, nauka chodzenia na szpilkach, coraz więcej stresu i coraz mniej czasu. Czy tak wyglądają ostatnie dni kandydatek do tytułu Miss Polski przed wyborami? Nie do końca! Wystarczy popatrzeć na najnowszą sesję zdjęciową finalistek, podczas której beztrosko pluskały się w basenie i korzystały z jacuzzi w gościnnych progach Hotelu Mercure Racławice Dosłońce Conference&Spa.

Kandydatki do korony najpiękniejszej Polki przebywały w sercu Małopolski od 1 grudnia i dopiero przed samym finałem przeniosły się do Krynicy Zdroju. Tam 9 grudnia w sześciu odsłonach zaprezentowały się publiczności zgromadzonej w Hali Lodowej i widzom Polsatu. W roku 2018 wystąpiły w sukienkach Hector&Karger i kolekcji casual Sugarfree, strojach kąpielowych Self Collection, kostiumach glamour Tomaotomooraz w sukniach ślubnych i wieczorowych Violi Piekut.

Gwiazdą wieczoru była Margaret, a na scenie pojawili się również: Electric Girls, Mateusz Łopaciuk (zwycięzca „Śpiewajmy razem. All Together Now”), Filip Lato (zwycięzca dziewiątej edycji programu „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”) oraz Mateusz Ziółko (zwycięzca dziesiątej edycji programu „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”), a także Riya Sokół, autorka utworu ze ścieżki dźwiękowej hitu Polsatu „Przyjaciółki”. Reżyserem gali finałowej Miss Polski 2018 już po raz dziesiąty był Szymon Łosiewicz, choreografię przygotowała Anna Bubnowska, a stylizacja finalistek to dzieło Kasi Cygańskiej. Galę Miss Polski 2018 prowadzili Krzysztof Ibisz, Paulina Sykut-Jeżyna i Maciej Rock.

Festiwal Piękna 2018 odbywał się od piątku 7 grudnia do niedzieli 9 grudnia w Krynicy Zdroju.
Wybory Mister Supranational 2018 zostaną wyemitowane 16 grudnia o godz. 20:05 w Telewizji POLSAT.

Zobacz także:
Magdalena Bieńkowska: Nawet nie marzyłam, że zostanę miss
Jakub Kucner: Liczy się pomysł na siebie i na tytuł
Krzysztof Ibisz: Wygrywa ten, kto ma to coś i błysk w oku
„Festiwal Piękna 2018” od 7 do 9 grudnia. Robi się gorąco!
„Festiwal Piękna 2018”: Finał Miss Polski 2018
Jubileuszowa gala Miss Supranational 2018 w Polsacie
Mister Supranational 2018: Emisja 16 grudnia w Polsacie
Wiemy, kto został najpiękniejszą kobietą świata 2017!
Tytuł Mister Supranational 2017 należy do... Kto wygrał?
Poznaliśmy Miss Polski 2017. Ona jest nową królową!

Komentarze
© Polsat 2020