2017-12-02

Tytuł Mister Supranational 2017 należy do... Kto wygrał?

0

2 grudnia w Krynicy Zdroju wybrano najprzystojniejszego mężczyznę świata. Podczas uroczystej gali finałowej zaprezentowało się 34 kandydatów. Prestiżowy tytuł, przyznany po raz drugi w historii oraz nagroda główna trafiły do reprezentanta Wenezueli.

- Mamy wyjątkową okazję, aby przekonać się, który z panów sprosta naszym oczekiwaniom i będzie... najlepszy! - zapowiedziała konkursowe emocje prowadząca Paulina Chylewska. - Mamy dobrą wiadomość dla wszystkich dziewczyn. Możemy zdradzić, że większość z nich to wciąż single - dodała towarzysząca jej Davina Reeves-Ciara.

Uczestnicy zaprezentowali się na scenie w kilku pokazach. Publiczność podziwiała męską urodę w kostiumach reprezentacji piłkarskich, roztańczonej odsłonie streetowej Ozonee, w strojach strażackiej brygady ratunkowej, stylizacjach polskiego projektanta Claudiusa oraz kolekcji kąpielowej Self-Collection.

Uczestnicy Mister Supranational 2017 pokazali nagie torsy

Polskę reprezentował Jan Dratwicki - Mister Polski 2016.

Międzynarodowy konkurs poprzedziło zgrupowanie, które od 20 listopada miało miejsce w Polsce i na Słowacji. Mężczyźni wzięli udział w oficjalnej sesji fotograficznej, nagrywali materiały filmowe i pracowali nad układami scenicznymi. Przygotowania koordynował jeden z najlepszych polskich choreografów i reżyser całego wydarzenia - Mateusz Polit. W czasie wolnym korzystali z kompleksu Aqua City Poprad, gdzie relaksowali się w spa, na basenie, termach i jaskini lodowej. Odwiedzili również Zakopane, gdzie próbowali przysmaków lokalnej kuchni i kupowali pamiątki.

Już w trakcie przygotowań mieli za zadanie zaprezentować swoją osobowość i pasje, a przy okazji zdobywać punkty, które zwiększały ich szanse na awans do najlepszej dwudziestki. Służyły do tego indywidualne rozmowy - przeprowadzone w Hotelu Hills na Słowacji - oraz konkurencje specjalne: ekstremalny wyścig w deszczu i błocie, podziemny „Fight Club”, do którego rywalizujących przystojniaków zabrał Adam Josef - Mister Trynidadu i Tobago 2016 czy strzelanie z broni.

Finaliści Mister Supranational 2017 i... James Bond

Podczas finałowej gali uczestników oceniało jury, którego skład stanowili m.in. najsłynniejsza polska modelka plus size i jurorka programu „#Supermodelka Plus Size” - Ewa Zakrzewska, Mister Supranational 2016 - Diego Garcy, Miss Supranational 2017 - Jenny Kim z Korei Południowej, Miss Polski 2015 - Magdalena Bieńkowska, znany światowy projektant mody, uczeń samego Versace - Cătălin Botezatu, piosenkarka Halina Mlynkova, prezenterka telewizyjna Agnieszka Hyży, a także Gerhard Parzutka von Lipiński - prezes Nowej Sceny, organizator „Festiwalu Piękna”.

Wieczór uświetniły gwiazdy muzyczne. Michał Szpak ze swoim eurowizyjnym hitem „Color of Your Life” oraz przebojem „Real Hero”, Halina Mlynkova w utworze „Listen” z repertuaru Beyonce, a także śpiewaczka operowa - sopranistka Aleksandra Szmyd.

Decydująca rywalizacja o tytuł zaczęła się od wskazania najlepszej „dziesiątki”, do której trafił też zwycięzca głosowania przez aplikację - Mister Indonezji. Wszystkich półfinalistów czekało kolejne wyzwanie. Każdy z nich musiał wykazać się i udzielić niebanalnej odpowiedzi na pytania zadawane przez prowadzące. Napięcie rosło z minuty na minutę aż do ogłoszenia ostatecznego werdyktu.

Oto wyniki wyborów:
IV Wicemister: Héctor Parga (Meksyk)
III Wicemister: Michal Gajdosech (Słowacja)
II Wicemister: Matheus Song (Brazylia)
I Wicemister: Alejandro Cifo Capilla (Hiszpania)
Mister Supranational 2017: Gabriel Correa (Wenezuela)

Zwycięzcę udekorowała szarfą, wybrana dzień wcześniej w piątek 1 grudnia, Miss Supranational 2017 - Jenny Kim z Korei Południowej.

Trzydniowy „Festiwal Piękna 2017”, a w nim międzynarodowe konkursy Miss Supranational 2017 i Mister Supranational 2017 oraz Miss Polski 2017 od 1 do 3 grudnia. Transmisje w piątek i sobotę o godz. 20:05 oraz w niedzielę o godz. 20:00 w Telewizji POLSAT.

Zobacz także:
Poznaliśmy Miss Polski 2017. Ona jest nową królową!
Wiemy, kto został najpiękniejszą kobietą świata!

Komentarze
© Polsat 2020