2018-11-30

„Festiwal Piękna 2018” od 7 do 9 grudnia. Było gorąco!

0

Kandydatki i kandydaci do tytułów Miss i Mister Supranational promowali wydarzenie. W jakiej formie były najpiękniejsze kobiety i najprzystojniejsi mężczyźni z całego świata przed galą w Krynicy Zdroju? Czym zaskoczyła jubileuszowa edycja konkursu „Festiwal Piękna 2018” i jak przygotowani byli do niej finaliści?

Mroźna pogoda nie zepsuła humorów i samopoczucia gościom z nieomal każdego zakątka globu. Można powiedzieć, że w warszawskim lokalu Garmasz Restaurant & Butcher goszczono piękno w skondensowanej formie.

Pięcioro kandydatów i pięć kandydatek do tegorocznego tytułu oraz dwójka zeszłorocznych zwycięzców - Jenny Kim z Korei Południowej i Gabriel Correa z Wenezueli - pokazali, że w walce o tytuł liczą się nie tylko uroda, ale też wdzięk, takt i profesjonalne podejście.

Wśród obecnych znaleźli się reprezentanci i reprezentantki takich krajów jak m.in. Australia, USA, Tajlandia, Togo, Irlandia, Pakistan czy Nigeria.

Przybyłych na spotkanie wspierali swoim profesjonalizmem Miss Polski 2001 - Ewa Wiertel oraz prowadzący spotkanie Krzysztof Ibisz, który chętnie pozował w męskim gronie.

Uczestnicy konkursu opowiadali o przygotowaniach do finału rywalizacji w Krynicy Zdroju. Pod okiem Janji Lesar, znanej z „Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami” oraz Macieja Zakliczyńskiego ćwiczą układy choreograficzne i taneczne. Co zaprezentują?

Była szansa zobaczyć kandydatki i kandydatów do korony w strojach narodowych i sukniach wieczorowych. Nie zabrakło oczywiście strojów kąpielowych. Obecni na spotkaniu zgodnie zapewniali, że w tak wspaniałej atmosferze mróz nie jest im straszny.

Wszyscy zaznaczyli, że jubileuszowy 10. konkurs Miss Supranational 2018 będzie naprawdę wyjątkowy. Reprezentująca w nim Polskę Magda Bieńkowska oraz Jakub Kucner, rywalizujący o tytuł Mister Supranational 2018, akcentowali, że wśród uczestników nie ma niezdrowej rywalizacji, tylko współpraca i wzajemna ciekawość.

Nagrodą w konkursie pań jest 100 tysięcy dolarów. Kto po nią sięgnął? Czym zaskoczyli przystojni panowie, żeby zdobyć tytuł? Jakie niespodzianki przygotowali organizatorzy dla uczestników oraz widzów?

Michał Pogodowski, Fot. Paweł Kibitlewski

Festiwal Piękna 2018 odbywał się od piątku 7 grudnia do niedzieli 9 grudnia w Krynicy Zdroju.
Wybory Mister Supranational 2018 zostaną wyemitowane 16 grudnia o godz. 20:05 w Telewizji POLSAT.

Zobacz także:
Jubileuszowa gala Miss Supranational 2018 w Polsacie
Mister Supranational 2018: Emisja 16 grudnia w Polsacie
„Festiwal Piękna 2018”: Finał Miss Polski 2018

Komentarze