News
Poznaliśmy Miss Polski 2017. Ona jest nową królową! - Polsat.pl
Wyboru dokonano trzeciego dnia „Festiwalu Piękna” w Krynicy Zdroju. O prestiżowy tytuł i koronę rywalizowały 24 dziewczyny, które do finału trafiły dzięki eliminacjom regionalnym odbywającym się na terenie całego kraju. Miss Polski 2017 została Kamila Świerc.
Tytuł Mister Supranational 2017 należy do... Kto wygrał? - Polsat.pl
2 grudnia w Krynicy Zdroju wybrano najprzystojniejszego mężczyznę świata. Podczas uroczystej gali finałowej zaprezentowało się 34 kandydatów. Prestiżowy tytuł, przyznany po raz drugi w historii oraz nagroda główna trafiły do reprezentanta Wenezueli.
Wiemy, kto został najpiękniejszą kobietą świata! - Polsat.pl
Podczas gali finałowej w Krynicy Zdroju wybrano Miss Supranational 2017. W konkursie wystartowało 65 najpiękniejszych kobiet z całego świata. Prestiżowy tytuł, korona oraz nagroda główna - 30 tysięcy dolarów, trafiły do kandydatki z Korei Południowej.
Najpiękniejsze Polki walczą o zdrowie chorej dziewczynki - Polsat.pl
Finalistki Miss Polski 2017 zaangażowały się w pomoc chorej Zosi. Uczestniczki konkursów piękności znane są z tego, że bardzo często biorą udział w różnych akcjach na rzecz pomocy potrzebującym. Nie inaczej jest z tegorocznymi kandydatkami do korony.
Zwiastuny
Sonda
Który z konkursów „Festiwalu Piękna” jest Twój ulubiony?
Znajdź nas na facebooku
Komentarze
© Polsat 2018