2024-01-30

Krzysztof Ibisz: Tęskniliśmy za „Tańcem z Gwiazdami”

Współprowadzący show specjalnie dla POLSAT.PL o czternastej edycji programu. Krzysztof Ibisz zdradza, jakie emocje czekają fanów tanecznej produkcji. Prezenter stacji pochyla się również nad zmianami w składzie jurorskim. Jak ocenia Rafała Maseraka w roli sędziego? Co według niego wniesie do jury aktorka Ewa Kasprzyk? „Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami” od 3 marca w niedzielę o godz. 20:00 w Polsacie.

Długo wyczekiwany format
Poprzednia, trzynasta edycja programu „Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami” odbyła się jesienią 2022 roku. Po Kryształową Kulę sięgnęli wtedy Ilona Krawczyńska i Robert Rowiński. Wiosną 2024 roku show powraca w nowym wydaniu. - Wielkie wydarzenie, wielkie studio, wspaniałe gwiazdy, super skład jurorski i my skromni prowadzący, ale przede wszystkim to jest program, za którym tęskniliśmy my i widzowie - mówi dziennikarz w wywiadzie dla POLSAT.PL.

„Ognisty juror”
Nową postacią w loży sędziowskiej jest Rafał Maserak, były uczestnik tanecznego show. - Gratulowałem Rafałowi tej drogi, tego ogromnego awansu - ujawnia Krzysztof Ibisz. - Mam nadzieję, Rafał mi to zresztą obiecał, że tak, jak był twardym nauczycielem i mistrzem dla wielu, wielu gwiazd w programie, bo jest jednym z jego symboli, tak samo mówiąc wprost, nie będzie „się obcyndalał” i będzie walił prosto z mostu - śmieje się współprowadzący.

Taniec jest kobietą
Występy gwiazd będą oceniane również przez znaną i popularną aktorkę. - Ewa Kasprzyk to jest promień, jasność, energia, super vibe. Myślę, że to wszystko przeniesie się na nasz program i doda mu jeszcze więcej blasku - przewiduje Krzysztof Ibisz. Gwiazda sama uczestniczyła w trzecim sezonie produkcji, a tańczyła wówczas w parze z Janem Klimentem.

Kto według Krzysztofa Ibisza zdobędzie Kryształową Kulę? Zobacz materiał wideo POLSAT.PL!

  

Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami od 3 marca w niedzielę o godz. 20:00 w Polsacie.

Oficjalny profil POLSAT na Instagramie - @polsatofficial

Oficjalny profil POLSAT na TikToku - @polsat