2024-01-29

Tomasz Wygoda: W ocenach zawsze będę kierował się...

Nowy juror programu „Taniec z Gwiazdami” w rozmowie z POLSAT.PL. Tomasz Wygoda zasiada w loży sędziowskiej wraz z Iwoną Pavlović, Rafałem Maserakiem i Ewą Kasprzyk. Jak zamierza oceniać występy uczestników? Które z jego doświadczeń posłużą mu do wystawiania ocen? Zobacz wideo! Nowe odcinki „Dancing with the Stars” od 3 marca w niedzielę o godz. 20:00 w Polsacie.

Nowa twarz w jury
Tomasz Wygoda wiosną 2024 roku wszedł do składu jury 14. edycji programu „Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami”. W specjalnym wywiadzie dla POLSAT.PL przedstawia się widzom i opowiada o swoim doświadczeniu zawodowym. - Ja głównie zajmowałem się tańcem współczesnym przez wiele lat. Tańczyłem w Śląskim Teatrze Tańca, następnie przez ponad dziesięć lat pracowałem w wielu teatrach w Polsce, jednocześnie tańczyłem w projektach w kraju i za granicą. Ostatnie kilkanaście lat to głównie opera i teatr - mówi sędzia. Wspomina również o współpracy z Mariuszem Trelińskim. Jakie jeszcze inne przedsięwzięcia ma na swoim koncie?

Odpowiedzialna rola
Nowy sędzia ma pewne założenia, co do tego wyzwania, ale podchodzi do niego z dystansem. - Nie chcę zakładać, że mam być taki albo taki. Zobaczymy, jak to będzie przebiegało, naturalnie. Myślę, że jakoś siły i energie w grupie, czyli w jury, układają się naturalnie, więc pozwolę sobie popatrzeć, w którą stronę płyniemy - komentuje. - Zawsze będę na pewno kierować się tym, żeby wykorzystać swoje doświadczenie teatralno-operowe, żeby oceniać uczciwie, obiektywnie każdą parę - dodaje Tomasz Wygoda.

Czego można się spodziewać po udziale tancerza i choreografa w show? Co czeka widzów 14. edycji programu? Sprawdź wideo!

  

Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami od 3 marca w niedzielę o godz. 20:00 w Polsacie.

Oficjalny profil POLSAT na Instagramie - @polsatofficial

Oficjalny profil POLSAT na TikToku - @polsat