2024-01-26

Iwona Pavlović: Iskrzy między nami jurorami. To dobrze!

Jurorka „Tańca z Gwiazdami” w specjalnej rozmowie z POLSAT.PL. Zobacz wideo! Ekspertka, która zasiada za jurorskim stołem od pierwszej edycji polskiej wersji tanecznego show, zapowiada 14. sezon programu. Jakie ma przemyślenia dotyczące nowego składu sędziowskiego? Na co Iwona Pavlović będzie zwracać szczególną uwagę? „Dancing with the Stars” w niedzielę o godz. 20:00 w Polsacie.

Siła nowego składu jury
- Mam przyjemność po raz kolejny brać udział w tak cudownym programie, jakim jest „Taniec z Gwiazdami” - mówi jurorka Iwona Pavlović, do której w 14. sezonie dołączyli Rafał Maserak, Ewa Kasprzyk i Tomasz Wygoda. - Nowe osoby to nowe wyzwanie. Myślę, że też nowa energia - dodaje. Znana tancerka i sędzia jest zaskoczona, jak dobrze cały skład współgra ze sobą. - Zauważyłam, że między nami bardzo iskrzy, co już dobrze wróży. Nawet na sesji to nie są cztery osoby, które jak manekiny nic nie robią i nic się nie dzieje. Wygłupiamy się, tańczymy, śmiejemy się - komentuje.

Trzymać kciuki za podopiecznego
Iwona Pavlović miała okazję uczyć tańca Rafała Maseraka, a następnie oceniać jego poczynania w poprzednich sezonach „Tańca z Gwiazdami”. Jak widzi go w roli arbitra? - Uważam, że mało kto jak Rafał zasługiwał na to, żeby w tym jury być. Użyję takiego określenia, że te jego zęby zjedzone są rzeczywiście na tańcu, ale też na tańcu w programie. Naprawdę to zna od podszewki - podkreśla jurorka. - Liczę bardzo na niego i wiem, że się sprawdzi - dodaje.

  

Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami w niedzielę o godz. 20:00 w Polsacie.

Oficjalny profil POLSAT na Instagramie - @polsatofficial

Oficjalny profil POLSAT na TikToku - @polsat