2024-01-24

Ewa Kasprzyk: Myślę, że dla uczestników będę aniołem

Znana aktorka wiosną w roli jurorki programu „Taniec z Gwiazdami”. Ewa Kasprzyk miała okazję wziąć udział w 3. edycji programu. W 14. sezonie podzieli się swoim doświadczeniem jako sędzia. W specjalnym materiale POLSAT.PL opowiada o nowym wyzwaniu. Zmagania uczestników na parkiecie „Dancing with the Stars” od 3 marca w niedzielę o godz. 20:00 w Polsacie.

Spodziewajcie się niespodziewanego
Ewa Kasprzyk zasiądzie obok Iwony Pavlović, Tomasza Wygody i Rafała Maseraka w loży sędziowskiej 14. serii „Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami”. - Po mnie można się wszystkiego spodziewać - żartuje aktorka znana z takich produkcji jak „Kogel-mogel”, „Bellissima”, „Solid Gold” czy „Chłopi”. - Myślę, że będę aniołem dla uczestników, ponieważ sama przeszłam tę drogę. To rozumiem. Będę się skupiała na wyrazie ogólnym - dodaje w wywiadzie dla POLSAT.PL.

Ekipa na piątkę
Aktorka dzieli się także spostrzeżeniami na temat nowego składu jury. - Na razie jest cudownie, układa się to fantastycznie - mówi na sesji promującej program. - Myślę, że ten podział na dwie dojrzałe kobiety i dwóch młodych mężczyzn może być interesujący - kontynuuje.

Kto według Ewy Kasprzyk sięgnie po Kryształową Kulę? Jak wspomina swój udział w show? Zobacz wideo!

  

Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami od 3 marca w niedzielę o godz. 20:00 w Polsacie.

Oficjalny profil POLSAT na Instagramie - @polsatofficial

Oficjalny profil POLSAT na TikToku - @polsat