2023-09-29

„Pierwsza miłość” - odcinek 3661: Od początku pod górkę

Miśka i Lucynka trenują do maratonu, który chcą przebiec, żeby wesprzeć Kingę w trudnych chwilach walki z rakiem. Jolka nie może już słuchać o chorobie. Uważa, że wszyscy kręcą się wokół poszkodowanej. Jej brak empatii zadziwia Miśkę, która dobitnie mówi, co o tym sądzi. Pod wpływem tych słów, dziewczyna zmienia taktykę działania.

Dorota wraz z Arturem i Tosią przyjeżdża do Warszawy. Pragnie rozliczyć się z tym chwilowym innym życiem, jakie tu spędziła, gdy straciła pamięć. Odwiedza Jadwigę, która w tamtym czasie udawała jej ciotkę. Obie szczerze rozmawiają o tym co zaszło między nimi. To spotkanie wiele Dorotę kosztuje. Postanawia również odwiedzić Leszka i podziękować mu za to co dla niej zrobił. Artur wydaje się być zazdrosny o to, co było między nimi.

Przytłoczony wydarzeniami Tomek nie wie, co ma zrobić w sprawie obrażonej ukochanej. Janek postanawia po męsku z nim porozmawiać i wytłumaczyć, że nie można poddawać się emocjonalnym manipulacjom.

Marysia chce się upewnić, jak Wenerski czuje się po odrzuconych zaręczynach. Jakub nie najlepiej znosi sytuację między nimi. Wygląda na to, że nie chce utrzymywać bliższego kontaktu nawet jako przyjaciel.

Pierwsza miłość od poniedziałku do piątku o godz. 18:00 w Telewizji POLSAT.