2023-09-28

„Pierwsza miłość” - odcinek 3660: Zadanie specjalne

Kacper postanawia szczerze porozmawiać z pielęgniarką Basią. Źle mu z tym jak ją potraktował i szczerze przeprasza za swoje zachowanie. Nie chce żyć z przeświadczeniem, że ją skrzywdził. Jego słowa robią na niej wrażenie. Nie podoba się to jednak Grażynie, która widzi ich rozmowę. Od dłuższego czasu stara się przeciągnąć ją na swoją stronę.

Zestresowany Bartek chce mieć pewność, że Kulas nie wygada mieszkańcom Wadlewa jego i Emilki tajemnicy. Mimo złożonej obietnicy, razem z Emilką nie wierzy w szczerość jego słów. Oboje są jednak zdeterminowani, żeby ich sekret nie wyszedł na jaw.

Emil przyznaje, że wiadomość o ciąży Dominiki bardzo nim wstrząsnęła. Tłumaczy tym swoją nieobecność. Postanawia poprawić się i prosi Edwarda o rękę jego córki. Zaskoczona bliźniaczka nie takiego obrotu spraw się spodziewała.

Marysia martwi się o stan Kingi. Jej zasłabnięcie to zły znak i musi pozostać już w szpitalu aż do czasu operacji. Janek z jej synami, nie chcą jej opuszczać. Ich obecność wbrew pozorom wcale nie działa na Kingę kojąco. Źle jej z tym uczuciem.

Grażyna jest przejęta zbliżającą się wizytą pacjenta VIP. Sama chce sprawdzić firmy ochroniarskie, do zabezpieczenia kliniki. Wszystko musi być na najwyższym poziomie. Nie chce jednak nikomu zdradzić, kim jest ów ważny pacjent.

Pierwsza miłość od poniedziałku do piątku o godz. 18:00 w Telewizji POLSAT.