2022-07-14

Kulisy przygotowań do gali Miss Polski 2022: Przymiarki i próby

24 finalistki konkursu na ostatniej prostej rywalizacji o koronę i tytuł najpiękniejszej! Dziewczyny mają za sobą kolejną sesję zdjęciową, przymiarki i próby na scenie. Emocje w trakcie przygotowań do uroczystej gali sięgają zenitu! Gospodarzem Festiwalu Piękna jest Nowy Sącz, partnerem głównym Województwo Małopolskie. Transmisja finału Miss Polski 2022 w niedzielę 17 lipca od godz. 20:00 w Polsacie.

Kobieco i stylowo
W trakcie finału Miss Polski 2022 najpiękniejsze Polki zaprezentują się na scenie kilka razy. Widownia zebrana w Amfiteatrze w Nowym Sączu i przed telewizorami zobaczy je w strojach w stylu boho marki ANDŻELA i przepięknych sukienkach koktajlowych marki LOU. Nie zabraknie kolekcji Joanny Muzyk i kostiumów kąpielowych SELF, a także kreacji wieczorowych i sukien ślubnych Violi Piekut.

Gwiazdy na scenie i w jury
W roli prowadzących galę finałową konkursu Krzysztof Ibisz oraz Izabela Janachowska i Ilona Krawczyńska. W jury między innymi Miss Polski 2021 Agata Wdowiak, projektantka mody Viola Piekut oraz dziennikarka i prezenterka Marcelina Zawadzka.

Ostatnie poprawki i próby
Podczas intensywnych przygotowań do finału dziewczyny biorą udział w przymiarkach i próbach choreograficznych. Uczą się także pracy z kamerami. Zdają sobie sprawę z tego, że biorą udział w telewizyjnym show transmitowanym na żywo!

Festiwal Piękna 2022 od piątku 15 lipca do niedzieli 17 lipca w Telewizji POLSAT.
Miss Supranational 2022 w piątek 15 lipca od godz. 20:00 w Telewizji POLSAT.
Mister Supranational 2022 w sobotę 16 lipca od godz. 20:00 w Telewizji POLSAT.
Miss Polski 2022 w niedzielę 17 lipca od godz. 20:00 w Telewizji POLSAT.

Oficjalny profil POLSAT na Instagramie - @polsatofficial