2022-07-09

Miss Polski 2022: Zgrupowanie kandydatek do tytułu. Zdjęcia!

Co robią finalistki konkursu? W ramach przygotowań do uroczystej gali w Parku Strzeleckiego w Nowym Sączu najpiękniejsze Polki wzięły udział w zgrupowaniu, podczas którego wcieliły się w rolę modelek, biorąc udział w kilku sesjach zdjęciowych. 24 kandydatki do korony nagrywały również materiały wideo, szkoliły się oraz poznawały uroki Małopolski. Partnerem głównym konkursu jest Województwo Małopolskie. Festiwal Piękna na żywo w Telewizji POLSAT. Transmisja finału Miss Polski 2022 w niedzielę 17 lipca od godz. 20:00.

Gościnna Krynica Zdrój
Finalistki zamieszkały w Willi Tatrzańskiej w Krynicy Zdrój - największym uzdrowisku w Beskidzie Śląskim. Zauroczyły je architektoniczne perełki, między innymi drewniane wille wypoczynkowe i piękny deptak. Zgrupowanie rozpoczęła uroczysta kolacja, w trakcie której najpiękniejsze Polki otrzymały szarfy finalistek z rąk Agaty Wdowiak - Miss Polski 2021. Pierwsze dni pobytu upłynęły im na szkoleniach, sesjach zdjęciowych i nagraniach wideo.

Czas szkoleń i rozwoju
Umiejętność doskonałej autoprezentacji i skutecznych wystąpień publicznych, to w przypadku finalistek Miss Polski 2022 absolutna podstawa. Dlatego dziewczyny trenowały swoje wystąpienia pod okiem Roberta Jarka. Otrzymały praktyczne wskazówki z zakresu odpowiedniego przedstawienia się i robienia najlepszego pierwszego wrażenia. Pod okiem eksperta ćwiczyły prezentacje do nagrań telewizyjnych.

Praca z ekspertami
Stylistka Kasia Cygańska opowiedziała o analizie kolorystycznej i pomogła dziewczynom wybrać kreacje do nagrań i sesji zdjęciowych. Eksperci marki REF Stockholm rozmawiali z finalistkami konkursu o pielęgnacji włosów na bazie wegańskich kosmetyków, natomiast wizażyści Estée Lauder zdradzili im tajniki pielęgnacji i makijażu. Dwadzieścia cztery najpiękniejsze Polki otrzymały również upominki.

Nieodłączny element konkursu Miss Polski
Oprócz tego dziewczyny wzięły udział w oficjalnej sesji zdjęciowej w stylu beauty. Przed obiektywem Doroty Czoch miały okazję zaprezentować biżuterię Jubilera Schuberta i kreacje marki LOU. Kolejnym wyzwaniem była sesja streetowa, w której główną rolę grała VESPA. Finalistkom towarzyszył tłum spacerowiczów, którzy chcieli z bliska zobaczyć, jak powstają zdjęcia. Nagrywały również wizytówki, które będzie można zobaczyć w trakcie finałowej gali.

O wygląd finalistek zadbali wizażyści Estée Lauder, o fryzury styliści fryzur marki REF Stokholm. Stylizacją sesji zajęła się Kasia Cygańska.

Podróż w czasie!
Partnerem konkursu jest Małopolska, dlatego nie mogło zabraknąć poznawania tego regionu. Finalistki zostały zaproszone do podróży w czasie! Przeniosły się do lat 30. Wybrały się na Górę Parkową wagonikiem, który kursuje na tej trasie od 1937 roku! Na górze mogły poczuć adrenalinę na Rajskich Ślizgawkach i zrelaksować się w restauracji Parkowej, z której tarasu rozciąga się piękny widok na całą Krynicę.

Ostatnie przygotowania do finału
Przed galą finałową najpiękniejsze Polki podczas drugiego zgrupowania w Małopolskie skupiają się na przygotowaniu układów choreograficznych. Nie zabraknie też sesji zdjęciowych i spotkań z inspirującymi osobami.

Festiwal Piękna 2022 w dniach 15-17 lipca w Amfiteatrze Parku Strzeleckiego w Nowym Sączu. Transmisja wszystkich trzech gal: Miss Polski 2022, Miss Supranational 2022 oraz Mister Supranational 2022, na antenie Polsatu.

Telewizyjne show organizowane i realizowane jest przez Nową Scenę, a producentem telewizyjnym jest Polsat. Partnerem głównym Festiwalu Piękna jest Województwo Małopolskie.

Festiwal Piękna 2022 od piątku 15 lipca do niedzieli 17 lipca w Telewizji POLSAT.
Miss Supranational 2022 w piątek 15 lipca od godz. 20:00 w Telewizji POLSAT.
Mister Supranational 2022 w sobotę 16 lipca od godz. 20:00 w Telewizji POLSAT.
Miss Polski 2022 w niedzielę 17 lipca od godz. 20:00 w Telewizji POLSAT.

Oficjalny profil POLSAT na Instagramie - @polsatofficial

Oficjalny profil POLSAT na TikToku - @polsat