2021-01-20

„Love Island. Pikanteria”: Zdjęcia sprzed lat. Poznasz ich?

0

Mikołaj Ciesla próbował odgadnąć, kto jest na fotografiach z dzieciństwa. Dołącz do zabawy! W ósmym odcinku talk-show Karoliny Gilon gościł partner Oliwki. Wraz z prowadzącą „Pikanterii” uczestnik drugiej edycji programu nie tylko wspominał szalone początki na „Wyspie miłości” w Hiszpanii, ale podjął się wyjątkowych zadań. Nie bał się także odpowiadać na odważne pytania.

Oglądaj Love Island. Pikanteria online na IPLA.TV.

Miłość Mikołaja i Oliwki kwitnie w najlepsze. Para jest nierozłączną od zakończenia drugiej edycji „Love Island”. Co zbliżyło uczestników do siebie tak bardzo? - Szczerze, to nastąpiło w drugi lub trzeci dzień. Mieliśmy wspólne tematy, imprezy, festiwale. Dobrze nam się gadało - sięgnął pamięcią chłopak.

Następnie Karolina Gilon nieco podgrzała atmosferę w programie. Mikołaj zmierzył się z odważnymi pytaniami Moniki i Pawła, którzy chcieli wiedzieć, czy umówiłby się z byłą dziewczyną przyjaciela oraz jaka była największa różnica wieku między nim a partnerką? Odpowiedzi były zaskakujące...

Kolejne wyzwanie dotyczyło zdjęć gwiazd z dzieciństwa. Czy Mikołaj poznał, kto znajduje się na uroczych fotografiach sprzed lat? Czy udało mu się odgadnąć wszystkich uczestników?

Na sam koniec Mikołaj Cieśla pochwalił się umiejętnością robienia selfie. Efekty tego zadania specjalnego poznacie w ósmym odcinku „Pikanterii”.

A już od 28 lutego trzecia edycja „Love Island. Wyspa miłości”:

Love Island. Wyspa miłości od 28 lutego - odcinek specjalny w niedzielę o godz. 20:00, kolejne odcinki od 1 marca od poniedziałku do piątku oraz w niedziele po godz. 22:00 w Telewizji POLSAT.

Oficjalny profil „Love Island. Wyspa miłości” na Instagramie - @loveislandwyspamilosci

Komentarze
© Polsat 2021