2020-12-01

„Love Island. Pikanteria”: Nowy talk-show Karoliny Gilon

0

Oliwia Knapek gościem pierwszego odcinka. Co słychać u uczestniczki „Wyspy miłości”? Tematem głównym rozmowy był związek dziewczyny z Mikołajem. Jak układają się relacje pary po powrocie ze słonecznej Hiszpanii? Prowadząca show przygotowała także kilka niespodzianek, w które zaangażowała nawet gwiazdy z pierwszej edycji „Love Island”. Zobaczcie sami!

Oglądaj Love Island. Pikanteria online na IPLA.TV.

- Dzień dobry kochani, albo dobry wieczór... W sumie w naszym studiu ciężko określić, jaka jest pora dnia, na pewno jest pikantnie! - tymi słowami Karolina Gilon przywitała się z widzami nowego programu IPLA.TV „Love Island. Pikanteria”. To niezwykłe talk-show, które będzie idealnym dopełnieniem dwóch edycji „Wyspy miłości”. Czekają nas nie tylko szczere rozmowy, ale także wiele zaskakujących atrakcji.

Pierwszym gościem prezenterki została uczestniczka drugiego sezonu, Oliwia Knapek. Podczas wywiadu zdradziła kilka gorących ciekawostek z życia prywatnego. Czy dalej jest zakochana w Mikołaju? Co sądzi o związku Magdy i Igora?

Karolina Gilon przygotowała także kilka wyzwań, w tym m.in. pikantne pytania i zadanie specjalne. Czy Oliwia rozebrałaby się do magazynu dla panów? Jak zachowywałaby się podczas takiej sesji zdjęciowej? Oto pierwszy odcinek „Pikanterii”:

Oficjalny profil „Love Island. Wyspa miłości” na Instagramie - @loveislandwyspamilosci

Komentarze
© Polsat 2021