2020-12-22

„Love Island. Pikanteria”: Ola otwarcie o rozstaniu z Rafałem

0

To koniec związku jednej z par programu „Wyspa miłości”. Poznajcie szczegóły! Ola Kotowska gościła na kanapie u Karoliny Gilon w czwartym odcinku „Love Island. Pikanteria”. Nie obyło się bez szczerych wyznań i zwierzeń. Prowadząca programu przygotowała również kilka atrakcji i zadań dla gwiazdy. Czy było gorąco? Jak najbardziej!

Oglądaj Love Island. Pikanteria online na IPLA.TV.

- Czuję się naprawdę świetnie, ale brakuje tego słońca hiszpańskiego - mówiła Ola Kotowska już na samym początku spotkania z Karoliną Gilon. Uczestniczka „Love Island” bez wahania przyznała, że gdyby mogła, weszłaby do wilii jeszcze raz. Czy jako singielka będzie mogła pojawić się w trzeciej edycji show, które zawita na ekrany Telewizji POLSAT wiosną 2021 roku? Czas pokaże!

Dlaczego w ogóle Ola bierze pod uwagę taką opcję? Dziewczyna rozstała się z Rafałem, którego poznała na „Wyspie miłości”. - Po programie okazało się, że zupełnie się różnimy. Sama zresztą wiesz, że pary mogą się naprawdę sprawdzić dopiero w realnym życiu - mówiła. - Mogliśmy zobaczyć, jak się zachowujemy na naturalnych płaszczyznach swojego życia. Okazało się, że nie pasujemy do siebie - tłumaczyła dalej.

Pomimo tego Ola nie traciła dobrego humoru podczas nagrania. Na uczestniczkę czekały oczywiście pikantne pytania zadawane przez Monikę i Pawła z pierwszej edycji. Musiała między innymi wyjawić czy bawi się w sypialni w odgrywanie ról i czy czyta powieści erotyczne.

Ale to nie wszystko! Dziewczyna wylosowała także zadanie specjalne, które polegało na tym, żeby wykonała seksowny taniec, wyobrażając sobie, że podrywa kogoś w klubie. A kto ocenił umiejętności gwiazdy? Sylwia Madeńska! Jakie noty przyznała? Zobaczcie czwarty odcinek „Pikanterii”:

Oficjalny profil „Love Island. Wyspa miłości” na Instagramie - @loveislandwyspamilosci

Komentarze
© Polsat 2021