2020-12-15

„Love Island. Pikanteria”: Czy to już miłość na całe życie?

0

Magdalena Karwacka opowiedziała o tym, jak Igor niespodziewanie zawrócił jej w głowie. Gwiazda „Wyspy miłości” była trzecim gościem Karoliny Gilon w talk-show „Love Island. Pikanteria”. W ich rozmowie wyszło na jaw kilka niespodziewanych faktów. Nie obyło się także bez niespodzianek i zabawnych zadań. Co jeszcze działo się w produkcji IPLA.TV?

Oglądaj Love Island. Pikanteria online na IPLA.TV.

- Chętnie wróciłabym do Hiszpanii - rozmarzona Magdalena Karwacka chętnie wspominała drugi sezon „Love Island” w wywiadzie z Karoliną Gilon. Prowadzącej show udało się dowiedzieć kilka szczegółów z miłosnego życia z Igorem Łubkowskim. Czy znany z nieustannych drzemek w programie chłopak nadal je sobie ucina?

Uczestniczka „Wyspy miłości” otwarcie opowiadała o ich relacji i bez wahania przyznała, że zakochała się na całe życie. - To się nazywa miłość! Gadałam z Igorem i pytam: - Czemu ty mnie nie męczysz?

Karolina Gilon w trakcie rozmowy przygotowała jeszcze kilka dodatkowych atrakcji i osobistych pytań. Sprawdźcie trzeci odcinek „Pikanterii”, żeby odkryć, gdzie Magda lubi być najbardziej całowana lub jaki jest jej ulubiony gadżet w łóżku...

Oficjalny profil „Love Island. Wyspa miłości” na Instagramie - @loveislandwyspamilosci

Komentarze
© Polsat 2021