2020-12-08

„Love Island. Pikanteria”: Igor szczerze o związku z Magdą

0

Uczestnik „Wyspy miłości” był drugim gościem nowego talk-show Karoliny Gilon. Prowadzącej udało się wydobyć z niego najciekawsze smaczki dotyczące kwitnącej relacji z Magdą. Jak układa się życie bohaterów „Love Island” w Polsce? Czy Igor Łubkowski przeprowadził się na stałe do rodzimego kraju, czy to tylko chwilowe? Zobaczcie rozmowę!

Oglądaj Love Island. Pikanteria online na IPLA.TV.

- W końcu mężczyzna! - mówiła Karolina Gilon na samym początku drugiego odcinka „Love Island. Pikanteria” przedstawiając swojego gościa. Igor Łubkowski przeżył w programie wiele miłosnych uniesień, ale ostatecznie spotkał tę jedyną. - Pod koniec za dużo było emocji. Chciałem zobaczyć się z rodziną i spędzić z Magdą czas poza kamerami. Cieszę się, że jestem w Polsce, a nie w Anglii - tłumaczył, a następnie zdradził, co sądzi o związkach na odległość.

W programie nie zabrakło pikantnych pytań, które zadawali Monika i Paweł z pierwszego sezonu „Wyspy miłości”. Po losowaniu Igor musiał odpowiedzieć między innymi, jak szybko zasypia po seksie i czy często miewa sny erotyczne. To jednak nie wszystko. Na uczestnika czekały także inne ciekawe zadania. Czy poradził sobie ze wszystkimi? Zobacz drugi odcinek „Pikanterii”:

Oficjalny profil „Love Island. Wyspa miłości” na Instagramie - @loveislandwyspamilosci

Komentarze
© Polsat 2021