2021-01-05

„Love Island. Pikanteria”: Poznaj fantazje erotyczne Julki...

0

Zwyciężczyni drugiego sezonu „Wyspy miłości” w gorącej rozmowie z Karoliną Gilon. Julia Nowakowska bez wahania odpowiadała na szczegółowe pytania o życie intymne, które dotyczyły najbardziej sekretnych spraw. Czy nadal jest tak nierozłączna z Dominikiem, jak to było w Hiszpanii? Oto szósty odcinek talk-show „Love Island. Pikanteria”.

Oglądaj Love Island. Pikanteria online na IPLA.TV.

Medialne zamieszanie wokół zwycięzców drugiej edycji „Wyspy miłości” trwa w najlepsze. Czy Julka jest zmęczona zainteresowaniem? - Nie mam dość, zupełnie mi to nie przeszkadza. Lubię, jak ludzie cieszą się moim szczęściem - mówiła na początku odważnego wywiadu z Karoliną Gilon.

W Hiszpanii finałowa para przebywała ze sobą non stop. - Mieliście ksywkę „słodziaczki” - wspominała prowadząca show. Julia Nowakowska przyznała, że w tej kwestii nic się nie zmieniło po powrocie do kraju.

Karolina Gilon przygotowała dla swojego gościa kilka pikantnych niespodzianek. Uczestniczka z chęcią odpowiadała na pytania o swoje fantazje erotyczne. Jedną z nich okazał się... seks w samolocie! Wylosowała także zadanie specjalne, w którym przekonaliśmy się, jak bardzo jest całuśna.

Zobaczcie szósty odcinek „Pikanterii”:

Oficjalny profil „Love Island. Wyspa miłości” na Instagramie - @loveislandwyspamilosci

Komentarze
© Polsat 2021