2020-12-29

„Love Island. Pikanteria”: Dominik napisał piosenkę! Jaką?

0

W piątym odcinku na zwycięzcę drugiej edycji „Wyspy miłości” czekało wyzwanie. Jak sobie poradził? Karolina Gilon wiedząc, że Dominik Grot uwielbia muzykowanie, przygotowała dla niego niespodziankę. Oprócz tego dowiedziała się, jaki jest status jego związku z Julią Nowakowską. Nie mogło zabraknąć także gorących emotikonek, pod którymi kryły się frywolne pytania...

Oglądaj Love Island. Pikanteria online na IPLA.TV.

- Stęskniłem się za najlepszą prowadząca! - mówił Dominik Grot, uczestnik drugiej edycji „Wyspy miłości”. W rozmowie z Karoliną Gilon wrócił myślami do początków życia w wilii i tym samym zdradził, jaką przyjął strategię na selekcję dziewczyn.

Po krótkim wstępie przyszła pora na gorący quiz. Pytanie o to, czy Dominik został przyłapany w intymnej sytuacji, przywołało pewną anegdotkę o igraszkach z jego dziewczyną, które przerwała... babcia!

- Lubię muzykę, lubię śpiewać - zadeklarował uczestnik w dalszej części „Pikanterii”. Po zadaniu, które polegało na odgadnięciu słynnych przebojów disco polo, ale puszczonych od tyłu, Karolina Gilon poprosiła o przygotowanie autorskiego utworu. Utrudnienie? W tekście miały znaleźć się takie słowa jak „bocian”, „miłość”, „wyspa”, „Julka” i „grabie”.

Zobaczcie odcinek i sprawdźcie, czy Dominik stworzył hit!

Oficjalny profil „Love Island. Wyspa miłości” na Instagramie - @loveislandwyspamilosci

Komentarze
© Polsat 2021