2021-01-12

„Love Island. Pikanteria”: Mundek - singiel czy zajęty?

0

Uczestnik „Wyspy miłości” o swoim statusie w siódmym odcinku talk-show Karoliny Gilon. W gorącej rozmowie z prowadzącą Mundek mówił nie tylko o obecnych relacjach, ale ujawnił o wiele więcej. Zdradził na przykład, która dziewczyna spodobała mu się w Hiszpanii jako pierwsza. Czy Michał Dryja ogląda filmy dla dorosłych? Sprawdźcie kolejną odsłonę „Pikanterii”.

Oglądaj Love Island. Pikanteria online na IPLA.TV.

Jak udział w programie „Love Island” wpłynął na życie Mundka? - Za dużo się u mnie nie zmieniło, patrząc na okres przed i po programie - mówił śmiało w wywiadzie z Karoliną Gilon. Doszukał się jednak kilku pozytywnych zmian. - Pojawiły się możliwości poznania super ludzi - dodał z uśmiechem.

A jak wygląda obecnie życie miłosne jednego z bohaterów drugiej edycji randkowego reality show? Mężczyzna unikał jednoznacznej odpowiedzi. - Nie mogę być w związku, nie czuję się wtedy sam ze sobą okej - tłumaczył, ale po chwili ujawnił, że tworzy relację z pewną dziewczyną. Czego jeszcze dowiedzieliśmy się o jego przyjaciółce?

Pod koniec spotkania Michał Dryja miał do wykonania jeszcze zadania specjalne. Prowadząca show sprawdziła umiejętności sensoryczne i aktorskie swojego gościa. Drugie wyzwanie odbyło się przy udziale gwiazdy pierwszej edycji „Love Island”. Kto to był? Oto siódmy odcinek  „Pikanterii”:

A już od 28 lutego trzecia edycja „Love Island. Wyspa miłości”:

Love Island. Wyspa miłości od 28 lutego - odcinek specjalny w niedzielę o godz. 20:00, kolejne odcinki od 1 marca od poniedziałku do piątku oraz w niedziele po godz. 22:00 w Telewizji POLSAT.

Oficjalny profil „Love Island. Wyspa miłości” na Instagramie - @loveislandwyspamilosci

Komentarze