2019-03-13

Aleksandra Szwed: Poznaję Beatę Kozidrak z nowej strony

Aktorka o swoim udziale w muzycznym show „Śpiewajmy razem”. Jakie zawodowe wyzwania stawia przed nią ściana jurorów? Dlaczego liderka Bajmu doskonale odnajduje się w roli kapitana? Jakie relacje nawiązała z nią Aleksandra Szwed? Nowy odcinek show w środę o godz. 20:30 w Telewizji POLSAT!

Aleksandra Szwed od dawna związana jest ze sceną (była uczestniczką takich programów jak „Jak oni śpiewają” i „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”). Aktorka przyznała jednak, że rola jurora to dla niej wyzwanie, z jakim jeszcze nie miała do czynienia. - Udział w „All Together Now” to dla mnie zawodowo pewnego rodzaju novum. Jestem przyzwyczajona do bycia ocenianą, a nie odwrotnie - żartowała, jednocześnie dodając, że ściana jurorów to niezwykle miejsce.

Artystka zapewniła, że na scenie nie zabraknie nieodkrytych talentów. - Stu muzycznych pasjonatów, reprezentujących zarówno zupełnie różne gatunki muzyczne, jak i doświadczenia zawodowe: to bombowa mieszanka w najlepszym tego słowa znaczeniu. Wspaniałe jest to, że jesteśmy tak różni, jak różni są nasi widzowie, no i oczywiście... nasi uczestnicy! Emocji muzycznych nie zabraknie, bo w tej edycji mieliśmy już kilka wokalnych nieoszlifowanych diamentów. A to jeszcze nie koniec! - powiedziała.

W drugiej edycji show kapitankę jurorów Ewę Farnę zastąpiła nietuzinkowa Beata Kozidrak. Jak według Aleksandry Szwed liderka Bajmu odnajduje się w tej roli? - To żywa legenda polskiej muzyki, fantastyczna wokalistka o niesamowitym głosie - twierdzi aktorka. - Ten program pozwala poznać ją również z zupełnie innej strony: jako niezwykle pogodną, pełną życia, spełnioną kobietę, obdarzoną nie tylko wielką wrażliwością, ale równie dużym poczuciem humoru. Skorą do wspólnej zabawy, radosną, piękną - dodała na koniec.

Oglądaj w IPLA.TV: „Śpiewajmy razem. All Together Now” - sezon 2, odcinek 2

Śpiewajmy razem. All Together Now w środę o godz. 20:30 w Telewizji POLSAT.

Zobacz także:
„Śpiewajmy razem”: Jurorzy zachwyceni znanym coverem
„Śpiewajmy razem”: Setka jurorów wstała z krzeseł!
„Śpiewajmy razem”: Wanda Kwietniewska i... jej banda
K.A.S.A.: Ten program to dobry start dla debiutantów
Monika Jarosińska apeluje, aby nikogo nie urazić
Beata Kozidrak w „Śpiewajmy razem”. Jaką będzie jurorką?
Ruda z Red Lips: Jesteśmy w samym środku burzy
Jurorzy „Śpiewajmy razem” o nowej edycji show