2019-03-02

Monika Jarosińska apeluje, aby nikogo nie urazić

Aktorka wie, jak odpowiedzialna jest rola jurora w „Śpiewajmy razem”. Monika Jarosińska jest jedną z gwiazd oceniających uczestników drugiej edycji muzycznego show Telewizji POLSAT. Dlaczego jej zdaniem powinno się aż tak bardzo uważać na słowa? Start programu w środę 6 marca o godz. 20:30.

Plan programu to jedyna w swoim rodzaju ściana jurorów, gdzie spotykają się wielkie osobowości ze świata muzyki. Każdy ma prawo do swojej opinii o występujących uczestnikach, nawet bardzo surowej, a dla Moniki Jarosińskiej wystawienie noty zawsze ma szczególne znaczenie.

- Należy być dyplomatą, żeby kogoś nie urazić - powiedziała w rozmowie z IPLA.TV i POLSAT.PL. - Artyści są szczególnie wrażliwymi ludźmi - dodała, wskazując również, że komentarze na temat ich potencjału powinny być szczere, ale także sprawiedliwe.

Czy w drugiej edycji „Śpiewajmy razem” objawi się muzyczna perełka, wielki talent, który zrobi karierę? Monika Jarosińska, podobnie jak inni jurorzy, np. Saszan, Madox czy Nick Sinckler, twierdzi, że poziom jest co najmniej zadowalający i nie brakuje „petard”! - Są fantastyczni wokaliści, którym szalenie kibicuje, ponieważ mają w sobie ogromną odwagę, żeby wystąpić przed setką jurorów - stwierdziła.

Polska edycja „All Together Now” to nie tylko konkurs wokalny, ale też rozrywkowe show. Nowym prowadzącym jest dawny znajomy Moniki Jarosińskiej, czyli Mariusz Kałamaga. - Zaczynałam od kabaretu, więc znam się z nim od dawna. Uwielbiam Mariusza za jego spontaniczność - podkreśliła aktorka.

Po jaki repertuar sięgali uczestnicy castingów do programu i jakie zdanie Monika Jarosińska ma na temat disco polo?

Oglądaj w IPLA.TV: Monika Jarosińska: To jest fenomenalna przygoda

Czym zaskoczą fanów uczestnicy drugiej edycji? Jakie werdykty wydawać będzie jury pod przewodnictwem Beaty Kozidrak? Kto w kolejnych odcinkach zapewni sobie miejsce w prestiżowym finale?

Śpiewajmy razem. All Together Now od 6 marca w środę o godz. 20:30 w Telewizji POLSAT.

Zobacz także:
Beata Kozidrak w „Śpiewajmy razem”. Jaką będzie jurorką?
Ruda z Red Lips: Jesteśmy w samym środku burzy
Jurorzy „Śpiewajmy razem” o nowej edycji show
Beata Kozidrak kapitanem jury w „Śpiewajmy razem”
Mariusz Kałamaga prowadzącym show „Śpiewajmy razem”
Wygrał „Śpiewajmy razem”, co radzi nowym uczestnikom?