2019-02-28

Beata Kozidrak w „Śpiewajmy razem”. Jaką będzie jurorką?

Legenda muzyki rozrywkowej zapewnia, że nie będzie surowa, ale sprawiedliwa. Beata Kozidrak w roli kapitana setki sędziów drugiej edycji muzycznego show. Czy razem ze swoją drużyną zdoła wyłowić prawdziwe wokalne perełki? Jakich rad będzie udzielała uczestnikom programu? Pierwszy odcinek „All Together Now” w środę 6 marca o godz. 20:30 w Telewizji POLSAT!

Beata Kozidrak to niekwestionowana gwiazda. W takcie 40-letniej kariery okupowała pierwsze miejsca na listach przebojów zarówno w solowym wykonaniu, jak i z grupą Bajm. Single „Bingo” czy „Upiłam się Tobą” pokryły się platyną.

W przerwie od nagrywania muzyki charyzmatyczna diwa zdecydowała się podjąć wyzwanie w „Śpiewajmy razem”, gdzie wraz z 99 innymi barwnymi osobowościami będzie szukała wokalnych talentów. - W roli jurora odnajduję się świetnie, bo mam super drużynę - mówiła w rozmowie z IPLA.TV.

Na ścianę jurorów w drugim sezonie show powrócą m.in. Madox, Saszan, Anja Orthodox, Ramona Rey. A zadebiutują na niej m.in. Ruda i Lazer, Paulo Cozza, Ola Gintrowska i Tomasz Lubert.

Jak przebiega praca na planie? - Przede wszystkim się świetnie bawimy - zapewnia Beata Kozidrak. Wokalistka zwróciła już szczególną uwagę na pewien talent z castingów. - Myślę, że to będzie rozwojowe. Będziemy oceniać, czy ktoś zasługuje na to, by ta kariera potoczyła się dalej. Bo są to osoby generalnie niezwiązane z show biznesem - podkreśliła piosenkarka.

Kto tym razem sprawi, że setka jurorów podniesie się z krzeseł? Co jeszcze czeka widzów „All Together Now” w drugim sezonie show?

Oglądaj w IPLA.TV: Beata Kozidrak: Mam świetną drużynę

Śpiewajmy razem. All Together Now od 6 marca w środę o godz. 20:30 w Telewizji POLSAT.

Zobacz także:
Ruda z Red Lips: Jesteśmy w samym środku burzy
Jurorzy „Śpiewajmy razem” o nowej edycji show
Beata Kozidrak kapitanem jury w „Śpiewajmy razem”
Mariusz Kałamaga prowadzącym show „Śpiewajmy razem”
„Śpiewajmy razem”: Igor Kwiatkowski wraca do kabaretu
Wygrał „Śpiewajmy razem”, co radzi nowym uczestnikom?
Saszan w duecie ze zwycięzcą „Śpiewajmy razem”?