2019-02-27

Ruda z Red Lips: Jesteśmy w samym środku burzy

Wokalistka razem z mężem na ścianie jury w „Śpiewajmy razem”. Muzyczna para odpowiedzialna za takie hity jak „To, co nam było” i „P.S.” szuka kandydatów na autorów nowych przebojów w show Telewizji POLSAT. Jak małżonkowie oceniają uczestników castingu? Czy podczas pracy potrafią się dobrze bawić? Druga polska edycja „All Together Now” od 6 marca.

W rozmowie z IPLA.TV małżeństwo zwróciło uwagę na doskonałą atmosferę wśród jurorów. - Z jednej strony mamy Pawła Stasiaka, dalej siedzi Beata Kozidrak - wyliczała wokalistka. - Z drugiej strony Anja Orthodox - wtórował jej mąż. Para przyznała, że takie towarzystwo to sam środek burzy.

Pełna ściana barwnych artystów to tylko jeden z walorów show. A jak prezentują się talenty, które można oglądać na scenie „Śpiewajmy razem”? - Uczestnicy dają z siebie wszystko - twierdzi Ruda. - Trzymamy za nich kciuki - powiedziała, dodając im otuchy.

Oglądaj w IPLA.TV: Ruda z mężem o setce jurorów i uczestnikach

Obserwująca od wielu lat rynek muzyczny Ruda przyznała także, że ludzie w Polsce śpiewają coraz lepiej i coraz częściej zdają sobie sprawę, jaki repertuar jest wartościowy. - Dzisiaj trzeba mieć osobowość i pomysł na siebie - dodała.

Oglądaj w IPLA.TV: Wiosna 2019 - Śpiewajmy razem. All Together Now

Z pewnością osobą, która to miała, był właśnie Mateusz Łopaciuk, zwycięzca pierwszej edycji „Śpiewajmy razem”. Czy po raz drugi program wygra osoba o mocnym temperamencie z rockowym pazurem? A może tym razem jury uwiedzie ktoś o zupełnie innym stylu i usposobieniu?

Śpiewajmy razem. All Together Now od 6 marca w środę o godz. 20:30 w Telewizji POLSAT.

Zobacz także:
Jurorzy „Śpiewajmy razem” o nowej edycji show
Beata Kozidrak kapitanem jury w „Śpiewajmy razem”
Mariusz Kałamaga prowadzącym show „Śpiewajmy razem”
„Śpiewajmy razem”: Igor Kwiatkowski wraca do kabaretu
Wygrał „Śpiewajmy razem”, co radzi nowym uczestnikom?
Saszan w duecie ze zwycięzcą „Śpiewajmy razem”?