2019-01-28

Mariusz Kałamaga prowadzącym show „Śpiewajmy razem”

0

Kolejna edycja oznacza wiele zmian. Jedna z nich to nowy gospodarz programu! Jego poprzednik, Igor Kwiatkowski, w tym roku postawił na kabaret i pożegnał się z widzami, jurorami oraz uczestnikami. Nowym prowadzącym muzycznego show Telewizji POLSAT „Śpiewajmy razem. All Together Now” został Mariusz Kałamaga.

Mariusz Kałamaga to komik, prezenter radiowy i telewizyjny, były członek kabaretu Łowcy.B. Mężczyzna będzie zarażał swoim humorem nie tylko uczestników show i wyjątkową setkę jurorów, lecz także wszystkich widzów przed telewizorami. Obecnie możemy słuchać go codziennie w porannej audycji „Wstawaj szkoda dnia” w radiu RMF FM. Kałamagę można także oglądać na scenach stand-upowych w całym kraju z jego autorskim programem komediowym „Mogłoby tak być”. 

- Mam nadzieję, że uda mi się w „Śpiewajmy razem” wprowadzić luźną atmosferę, tak abyśmy wszyscy poczuli się swobodnie, żeby było wiadomo, że spotykamy się tam, by dobrze się bawić. Zamierzam być sobą, więc jest szansa, że wprowadzę trochę zamieszania w klasycznym rozumieniu grzecznego, poukładanego prowadzącego. Spodziewajcie się niespodziewanego - zapowiada nowy prowadzący.

Pomimo kilku zmian, które czekają widzów wiosennej edycji show, niezmienne pozostają zasady programu: zadaniem uczestnika jest zaśpiewać tak, by porwać do wspólnego śpiewania i zabawy jak największą liczbę jurorów. Dwójka wokalistów, która w każdym odcinku poderwie z krzeseł największą liczbę sędziów, przechodzi do finału, w którym powalczą o nagrodę główną.

Jak w nowej roli poradzi sobie Mariusz Kałamaga? Czy uda mu się zapanować nad setką szalonych i kreatywnych jurorów, którym w duszy gra muzyka?

Śpiewajmy razem. All Together Now wiosną w Telewizji POLSAT.

Zobacz także:
„Śpiewajmy razem”: Igor Kwiatkowski wraca do kabaretu
Wygrał „Śpiewajmy razem”, co radzi nowym uczestnikom?
Saszan w duecie ze zwycięzcą „Śpiewajmy razem”?

Komentarze
© Polsat 2019