2019-01-23

„Śpiewajmy razem”: Igor Kwiatkowski wraca do kabaretu

0

Dziękujemy za pierwszy sezon i życzymy powodzenia na scenie komediowej! W drugiej edycji muzycznego show wiele zmian. Igor Kwiatkowski, który był gospodarzem pierwszej edycji „All Together Now”, postawił na inne wyzwania zawodowe. Kto zastąpi kabareciarza w roli prowadzącego?

- Zdecydowałem się na udział w tym programie dlatego, że kocham śpiew i muzykę. Moja rodzina ma tego serdecznie dosyć, bo cały czas podśpiewuję, parodiuję i przerabiam w głowie teksty piosenek - tłumaczył Igor Kwiatkowski jeszcze przed rozpoczęciem pierwszej edycji show.

Jako prowadzący potrafił wywołać uśmiech na twarzach zarówno jury, jak i uczestników programu. Zawsze dodawał otuchy kandydatom i kibicował im śpiewająco z kulis. Dobrym nastrojem i swobodnym stylem bycia zarażał także widzów. W tym fachu jest niekwestionowanym mistrzem!

Igor Kwiatkowski jest znany ze sceny kabaretowej. Po intensywnej przygodzie z „All Together Now” postanowił wrócić do wcześniejszych obowiązków zawodowych. „Symboliczne przekazanie pałeczki już nastąpiło. Niedługo poznacie osobę, która poprowadzi drugą edycję programu” - można przeczytać na oficjalnym profilu facebookowym „Śpiewajmy razem”.

Dziękujemy za pomoc i zaangażowanie w realizację pierwszego sezonu. Kto zapanuje nad setką szalonych i kreatywnych jurorów w drugiej odsłonie programu? Kogo widzielibyście w tej roli?

Śpiewajmy razem. All Together Now wiosną w Telewizji POLSAT.

Zobacz także:
Wygrał „Śpiewajmy razem”, co radzi nowym uczestnikom?
Saszan w duecie ze zwycięzcą „Śpiewajmy razem”?

Komentarze
© Polsat 2019