2019-02-25

Jurorzy „Śpiewajmy razem” o nowej edycji show

Od 6 marca widzów Telewizji POLSAT czeka wiele muzycznych atrakcji. „All Together Now” powraca, a jurorzy programu zapowiadają, że poziom uczestników castingów przerósł ich najśmielsze oczekiwania. Dlaczego warto śledzić ich talent w kolejnych odcinkach? Co jeszcze ujawnili Saszan, Madox i Nick Sinckler?

Chwilę przed rozpoczęciem drugiej edycji „Śpiewajmy razem” Saszan wspominała przygodę z pierwszą serią show: - Byliśmy takimi świeżakami. Sami do końca nie wiedzieliśmy, co się dzieje - mówiła autorka przeboju „Zabierz mnie stąd”. Na wyjątkowej ścianie jurorów zasiadała m.in. z raperem CNE, królową burleski Pin Up Candy Girl i legendą rocka Anją Orthodox. - Musieliśmy się wczuć w rolę i poznać siebie nawzajem - dodała.

W rozmowie z IPLA.TV towarzyszył jej Madox, który również kontynuuje swoją przygodę z show. - Bardzo się cieszę, że znowu jesteśmy tu razem, bo bardzo się zżyliśmy - powiedział.

Oglądaj w IPLA.TV: Saszan i Madox: Byliśmy świeżakami

W pierwszej edycji „Śpiewajmy razem” faworytem Saszan od razu został Mateusz Łopaciuk, późniejszy zwycięzca programu. Po pierwszych nagraniach drugiego sezonu wokalistka nie wyróżniła nikogo, ale zapewniała, że na scenie „All Together Now” pojawiają się nowe talenty. - Poziom jest wyższy niż w poprzedniej edycji - ujawniła. Podobnego zdania był Nick Sinckler: - Nie wiem, gdzie Polsat znalazł tych ludzi, ale są super. Fajnie, że przyszli na casting - stwierdził.

Artysta o amerykańskich korzeniach nie mógł także nie wspomnieć o nowej kapitance jurorów, Beacie Kozidrak. Liderka Bajmu doskonale sprawdza się w nowej roli. - Jest pozytywna, mega energiczna i cały czas śpiewa. Jest zakręcona - powiedział o gwieździe.

Oglądaj w IPLA.TV: Nick Sinckler: Fajnie, że ci ludzi przyszli na casting

Kto zaskoczy wokalem i charyzmą jurorów „Śpiewajmy razem”? Którzy z uczestników zyskają sympatię widzów? Kto pójdzie w ślady Mateusza Łopaciuka i zostanie laureatem drugiej edycji show?

Śpiewajmy razem. All Together Now od 6 marca w Telewizji POLSAT.

Zobacz także:
Beata Kozidrak kapitanem jury w „Śpiewajmy razem”
Mariusz Kałamaga prowadzącym show „Śpiewajmy razem”
„Śpiewajmy razem”: Igor Kwiatkowski wraca do kabaretu
Wygrał „Śpiewajmy razem”, co radzi nowym uczestnikom?
Saszan w duecie ze zwycięzcą „Śpiewajmy razem”?